Пластуни вп’яте організували табір для діток, чиї сім’ї зазнали втрат під час російсько-української війни - Пласт
EN
Пластовий курінь «Спартанки» вже вп’яте організували табір для діток, чиї сім’ї зазнали втрат під час АТО. Цього разу табір відбувався серед засніжених засніжених Карпат у смт. Славське з 25 по 31 січня.
Традиційно учасниками табору стають 34 дітей з різних регіонів України віком від 9 до 13 років. Участь діткам забезпечують спонсори, котрі коштами або ж своєю продукцією підтримують табір.
На таборі діти бавляться в ігри, мають різні майстер-класи по хендмейду (майстерки), активітети різного типу (театральні, музичні, мистецькі), кожного дня також мають і організоване дозвілля на вулиці.

«Мова табору – українська. Мультфільми учасники переглядають тільки з українським перекладом, музика теж українська. При тому, що багато дітей є російськомовними, всі намагаються і спілкуються між собою тільки по-українськи, кожен розуміє важливість мови і непорозумінь з тим не виникає. Дітки вважають себе патріотами і коли на одній майстерці ми робили та підписували відкритки, основним було побажання миру в Україні» – розповідає комендант табору ст.пл. Таня Турецька, СП. 

З різних оточень та з різними світоглядами діти потрапляють в абсолютно інакше для них оточення, де вони навчаються діяти в команді, знаходять нових друзів та абстрагуються від буденності. Організатори табору пояснюють, що такими заходами намагаються навчити дітей, чого тільки можна досягнути добром і що наша сила в цілісності.

Бажаємо «Спартанкам» й надалі такої спартанської сили аби творити такі діла!

Поділитися

Схожi новини