Пластуни вшанували загиблих бійців батальйону НГУ імені генерала Кульчицького - Пласт
EN

На запрошення командування та бійців батальйону НГУ імені генерала Кульчицького, пластуни взяли участь у панахиді з вшанування пам’яті полеглих під час російсько-української війни військовослужбовців. Заходи відбувалися біля Стіни Пам’яті, що біля Михайлівського Золотоверхого Монастиря. Після виступів командування, родичів загиблих особовий склад пройшов маршем біля Стіни Пам’яті.

Пластун – референт військового пластування у місті Києві та Київській області, волонтер Роман Орищенко подякував бійцям за мужність та їхній геройський чин ставши на захист України у найскладніший час весни 2014 року.

Після завершення заходів біля Стіни Пам’яті бійці батальйону та всі бажаючі взяли участь у акції передачі листа добровольцю-нацгвардійцю Віталію Марківу, якого за сфабрикованою росіянами справою ув’язнено в Італії. В акції активну участь взяв станичний Станиці Києва Іван Брацюнь. Він зазначив що жоден Герой України не має бути забутий.

Батальйон оперативного призначення імені Героя України генерала Сергія Кульчицького — добровольче формування Національної гвардії України, підпорядковане Північному оперативному територіальному об’єднанню. Батальйон був сформований із членів Самооборони Майдану.

Батальйон названий на честь Героя Українигенерал-майора Сергія Кульчицького, який будучи з бійцями на передовій під Словянськом загинув під Карачуном.

Бійці батальйону брали участь у визволенні Слов’янська, протисоянні російським окупаційним військам в Станиці-Луганській, Дебальцево, Миронівському, Попасній.

Поділитися

Схожi новини