Пластуни з Австралії завітали до України - Пласт
EN

“Бути вірним Богові та Україні…”, — такі слова кажуть пластуни, коли урочисто складають свою пластову присягу. Та не лише громадяни України добровільно промовлять цю фразу, а й пластуни, котрі проживають закордоном і мають українське походження.

У серпні група таких пластунів з Австалії завітала до України. Їхні батьки разом з іншими українцями приблизно 70 років тому з різних причин вимушені були покинути свій рідний край та подолати далеку дорогу, щоб знайти для себе новий дім. Життя розкидало їх по різних кутках австралійського континету, але вони змогли передати та виростити цю зернину українства своїм дітям, які власне і відвідали свою історичну Батьківщину цілою делегацією. Зокрема Пласт До речі, Пласт зіграв важливу роль у цьому.

Під час своєї подорожі австралійські пластуни встигли відвідати виставку “Голос з-за окерану”, де представлена інфоормація про їхніх родичів, поспілкуватися з українськими пластунами на Джемборі й навіть зустрітися з Оксаною Літинською на PlasTalks: Оксана Літинська. Злізти з Джомолунгми.

Поділитися

Схожi новини