Пластуни запрошують на Вертеп-Фест 11-12 січня - Пласт
EN

Вертеп-Фест свято, що об’єднує всю Україну, а ініціаторами якого були пластуни. Вже 4-тий рік поспіль пластуни співорганізовують Всеукраїнський фестиваль традиційних і сучасних вертепів у Харкові, куди приїжджають тисячі людей і діляться радістю, світлом, своїми різдвяними традиціями. Минулого року в вертепній ході взяли участь близько 5 тисяч людей. На таке дійство з’їжджаються пластуни з усієї України: Авдіївки, Львова, Харкова, Дніпра, Сєвєродонецька, Ковалівки та інших міст.

Запрошуємо і вас приїхати 11-12 січня на Вертеп-Фест до Харкова!

У програмі:

11 січня, в перший день Фестивалю, відбудуться виступи колективів. З 13:00 до 15:00 вони гратимуть в парку ім. Горького. Також впродовж всього дня вертепні вистави проходитимуть в улюблених супермаркетах і торгових центрах міста “Французький бульвар”, “Караван”, “Рост”, “Класс”, “Сільпо”, “Восторг”, на соціальних локаціях, в бібліотеках.

12 січня відбудеться другий та основний день Фестивалю, що подарує ще більше емоцій і вражень!

Об 11:30 розпочнеться традиційна вертепна хода головною вулицею Харкова від майдану Свободи до парку ім. Горького

О 12:15 гостей Фестивалю поєднає Міжнародна акція “Нова радість стала”, що вібудеться біля головної сцени у парку Горького.

О 14:00 в приміщенні ХНАТОБ / СХІД OPERA розпочнуться запальні “Етновечорниці”, які цього разу відкриють свої двері для всіх бажаючих та завершать Вертеп-Фест!

Ви ще встигаєте купити квиточки до Харкова й поспівати колядки на Вертеп-Фесті! 

Поділитися

Схожi новини