Поблизу Бережан відбувся змаг «Лисоня 2017» - Пласт
EN

​«УССи билися тому так, бо боронили під’їздів до Львова, своєї столиці. Билися тому так, що мали на своєму прапорі: «Вільна, незалежна Україна»

Організатори заходу, підготовчий курінь УПС «Вовча Ліга», 12 курінь УСП та підготовчий курінь УПС «Рутенія» та та Бережанська станиця дякують всім учасникам за участь в змазі «Лисоня».

У змазі взяли участь 16 команд, а це 75 учасників з різних станиць та куренів, задіяно понад 15 інструкторів та гостей, що долучились до створення програми та атмосфери змагу.

Бережани (к.ч.103 Ім. Братів Лепких та підг.к.ім Атени Пашко), Львова ( підг.к.ім.Івана Чмоли та підг. к. ім. Соломії Павличко) Тернополя (к.ч 42 ім.Галини Дидик), Підгаєць (під.к.ім. Петра Дорошенка, підг.к.ім.Марії Пальчак ), Красне (к.ч.40 ім.С.Карафи-Корбут та к.ч.63 ім. І.Тиктора), Білих Ослав (к.ч.101 ім. Н. Яремчука).

Це були 2-а насичених дні, коли юнаки та юначки змагались у кулінарному змазі, лисячому бізі, «Вовчому скоці» (це змаг на перевірку фізичної витривалості, командного духу та характеру кожного учасника), грали регбі та готували тематичні пісні на ватру.

В хлопчачому заліку перемогу здобула команда «220 Вольт» (Бережани), в дівочому заліку перемогла команда «Нескорені» (Львів), в заліку мішаних команд перемогли «Соколи» (Підгайці), всі виявили неабияку наполегливість та витривалість.

Вітаємо переможців!

Рутенії та Вовча Ліга запрошує юнаків і юначок наступного року взяти участь у пластовому змазі «Лисоня». Буде ще важча і ще більш захоплююча програма, тож хто отримає звання найкращого куреня 2018? Вперед до перемоги!

А ми не зупиняємось і вже готуємо цикл вишколів МШВ, і перший саме вишкіл «Мудрість». Вишкіл котрий відповідає на питання: “ЩО?”. На цьому вишколі ми надаємо теоретичні знання, з планування і організації пластових заходів. Детальнішу інформацію можете отримати тут.

Поділитися

Схожi новини