10-22 серпня відбувався Крайовий туристично-вишкільний табір «Побурлакуємо світами 2017» - Пласт
EN

Ще одне літо доходить до кінця, а це означає, що саме час згадати і підбити підсумки крайового туристично-вишкільного табору «Побурлакуємо світами 2017». Цього року учасники приїхали до нас з Львівщини, Івано-Франківщини, Тернопільщини та Київщини. Побували ми цього року в нових для нас місцинах, а саме на скельному етапі в Камянці-Подільському, роверовий етап відбувався на Тернопільщині та довгоочікуваний та бажаний водний етап проходив на річці Дністер. 12 днів, багато багато кілометрів, море приємних спогадів і крутих двіжинок – це означає, що «Побулакуємо світами 2017» вже позаду.

Цьогорічне «Побурлакуємо світами» проходило на незнайомих і цікавих локаціях нашої прекрасної України. Ми стараємось незасиджуватись на одному місці, тому бурлакуємо Україною. На цей раз ми побували в Кам’янці-Подільському, відкрили для себе новий скельний маси, де пролазили не менш цікаві і захоплюючі маршрути різної складності, крутили педалі на теренах Тернопільської області та милувалися новими краєвидами, сплавлялись по ріці Дністер та не пропустили жодного замку та фортеці на нашому шляху. Сподіваємося цей табір надовго залишиться приємним спогадом для наших учасників. А ось і декілька слів від самих учасників:

Пл.розв. Олена Яцьків

Коли я вирішила поїхати на цей табір, то мала великі очікування, але навіть не могла уявити що він перевершить їх на 1000%. Шкода, що ці 12 днів так швидко пройшли, але я знаю, що вони обов’язково запам’ятаються мені надовго.

Весь цей час мене оточували по-особливому дружня атмосфера і за 12 днів ми стали однією великою родиною. Як то мені казали: “Не сумуй, що це закінчилось, а радій, що це сталося”.


Пл. уч. Іван Садовий

Цьогорічний табір мені дуже сподобався. Я не очікував, що все буде настільки круто. Мене заперли всі три етапи, не тільки маршрутами, але й тим як це все було організовано. Компанія людей була неймовірною, я маю на увазі не лише учасників, а й провід, бо всі вони робили неймовірний двіж. Після цього табору я зрозумів що ніколи не треба боятися пробувати щось нове, бо воно може бути дуже класним. З великим захопленням танетерпінням чекаю на майбутні Бурлацько-Бунтарські акції.


Пл. розв. Франческа Добош

Я все відтягувала з написанням відгуку про Бурлацький. Бо написати відгук, це означає визнати що табір закінчився. Це означає згадати всі теплі і не дуже ночі, всі сухі і не дуже дні, всі кльові і мегакльові ватри. Згадати, і просльозитися від щастя. Я дуже вдячна проводу і всім людям, що організовують Цього року табір подарував мені багато емоцій, людей настільки яскравих, що мене засліпило наче сонячним промінням. І взагалі Побурлакуємо світами він як сонце: теплий, засліплюючий і без нього ніяк.


Пл. уч. Назар Михалевич

Мій перший крайовий, я був приємно здивований атмосферою табору, саме цією дружньою і теплою атмосферою, яка панувала протягом усього табору. Я перевірив на міцність свій старенький велосипед, на моє здивування він витримав випробування велоетапу. Найбільше враження на мене справив водний етап. Ніколи до цього табору я не займався нічим навіть близько схожим зі сплавом по річці. Чесно кажучи, навіть трішки боявся як же я себе на ньому покажу. Але за 4 дні я набув певного досвіду, зокрема як сплавлятись, як працювати в команді. Це ще більше здружило нашу колибу. Напевно, найкращим моментом за весь табір, яке я точно запам’ятаю на все своє життя, було те, як ми в останній день сплаву, коли хмари закрили сонце і почався сильний вітер, натягнули на катамарані церату як парус і нас просто несло вітром, це було незабутньо.


Пл. розв. Ляна Сидорська

Вже вдруге я для себе переконалась, що Побурлакуємо Світами містить в собі рецепт ідеального табору. Де ще можна за один табір накачати всі частини тіла?:) Після вело етапу болять ноги, після сплаву руки і спина, а скелі роблять крепатуру там, де ти її не очікуєш. Завершальні інгредієнти це двіжова і ненапряжна атмосфера, відкритий провід, ну і звісно найкращі учасники. Цьогорічний табір запам’ятається мені посмішками і криками учасників в кінці кожного мандрівного дня, нашим традиційним “сушимо весла” під інді-музику з колонки при заході сонця, волейбольним турніром з проводом, дюльфером з видом на Кам’янець-Подільський і ватрою в майже-печері. Запам’ятаю надовго свою ідеальну колибу і їхні жарти, які мене доводили до приступів. Якщо коротко, то я б хотіла таборувати так вічно, але ж бурлацька мудрість каже, що “Побурлакуємо світами, але повернемось назад”.

Провід дякує усім учасникам за вашу індивідуальність та активність, за чудовий настрій і драйвовість. Якби не Ви, то табір не був би таким, яким ми його всі зробили.

Хочемо подякувати нашим спонсорам за підтримку, без Вас наші учасники не були б такими задоволеними. Дякуємо Boomerang BoardshopGorganyLoafers Sisters та Чорноморці.

Слідкуй за нашими новинами на сторінках у Facebook та не пропускай бурлацько-бунтарських двіжинок.

Ми чекаємо Тебе!

Побурлакуємо світами, але повернемось назад!

Поділитися

Схожi новини