Президент України підписав закон про визнання та підтримку пластового руху. - Пласт
EN

Завдяки цьому закону держава визнає історичний внесок пластового руху в освіту дітей і молоді, здобуття та становлення української державності. Він створює засади державної політики щодо сприяння розвитку пластового, скаутського руху. Також Пласт та інші скаутські організації зможуть випрацювати нові моделі співпраці у молодіжній політиці.

Однак, ухвалений закон не передбачає прямого фінансування. Тож, ми продовжуємо фандрейзингову кампанію зі збору 10,5 мільйонів гривень, що забезпечать розвиток організації у 2020 році. Закликаємо всіх підтримати діяльність Пласту, аби організація стала доступною для кожної дитини у всіх регіонах України: https://donate.plast.org.ua/

Дякуємо ініціаторам законопроєкту й всім, хто доклався, аби Пласт був визнаним на державному рівні. Зокрема, висловлюємо подяку Світовому Конгресу Українців, СУМ — світовій і крайовій управі в Україні, Об’єднанню українців Австралії, США та Канади, Православній церкві України, Українській Греко-Католицькій Церкві та міжфракційному об’єднанню Пласт.

Поділитися

Схожi новини