Квартальний звіт (IІI, 2020) - Пласт
EN

Пласт працює для того, щоб кожна дитина мала успішне майбутнє у своїй країні. Разом ми формуємо середовище, у якому дитина вчиться лідерству, відповідальності та роботі в команді. Це допоможе їй зростати. Пластуни роблять все від нас залежне, аби з ними зростала і Україна.

Завдяки вам у 2020 році Пласт стане доступним для ще 800 нових дітей

Ви були поруч, коли нам потрібна була допомога, і завдяки цьому у липні-вересні:

103

дитини доєдналися до Пласту на півдні та півночі

30

волонтерів стали пластунами та творитимуть середовище розвитку для інших

20

виховників пройшли онлайн-навчання для роботи з дітьми

ДЯКУЄМО, ЩО попри все ВИ ЗАЛИШАЄТЕСЯ З НАМИ!

Діти!

Пласт став доступним для ще 103 дітей на півночі та півдні України! Лише нещодавно тут були створені 8 нових осередків, але завдяки Вашій підтримці 11 нових гуртків дітей в цих містах вже отримали змогу приєднатися та розвиватися в Пласті. 

  • 3 гуртки дітей на півночі (Конотоп, Ічня)
  • 8 гуртків на півдні (Одеса, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв, Токмак, Южне)

ІІІ квартал для усіх пластунів – це відкриття нового пластового року. І цього 2020 року він особливий для Пласту, зокрема тому що відкрив свій перший пластовий рік – Пласт в Одесі! Це їх перший самостійний досвід в організації пластового заходу. Вітаємо Одесу у великій грі Пласту.  

Волонтери! 

1. 75 волонтерів пройшли онлайн навчання: про Пласт, про методику роботи з дітьми, про управління пластовим осередком! Це дозволило нам навчити 25 потенційних виховників, які створять нові гуртки дітей. 

Особливість онлайн навчання полягає в тому, що усім волонтерам після семінару ми надаємо менторство. Завдяки підтримці благодійників ми маємо цю можливість – дбати про якість роботи з дітьми і створенню нових гуртків.

2. 173 залучені волонтери (потенційні виховники) розпочали проходити пластовий чек-лист у мобільному додатку Старт Пласт, який ми запустили минулого кварталу завдяки підтримці цього проекту благодійниками. 

Старт Пласт – помічник у пластуванні для нових волонтерів, який допомагає волонтерам адаптуватись в організації. Це дозволяє нам працювати з більшою кількістю волонтерів, які зможуть простіше і швидше ставати виховниками.

Онлайн-інструменти!

Розпочала свою роботу волонтерська команда по створенню мобільного додатку для дітей! Створено дизайн та структуру мобільного додатку “Онлайн проба” для дітей та виховників. Завдяки якому діти зможуть в онлайн режимі зберігати прогрес свого розвитку по пластовій пробі під час карантину зокрема.  Проект на етапі створення і потребуватиме подальшої підтримки. 

Загалом у липні-вересні ви здійснили пожертву на суму 484 599 грн. Щиро дякуємо за ваші регулярні пожертви для Пласту!

Дякуємо, що разом ми маємо змогу розвивати Україну. Дякуємо, що Ви поруч. З повагою та пластовим вітанням СКОБ!

Фінансовий звіт