Квартальний звіт (ІI, 2020) - Пласт
EN

Пласт працює для того, щоб кожна дитина мала успішне майбутнє у своїй країні. Разом ми формуємо середовище, у якому дитина вчиться лідерству, відповідальності та роботі в команді. Це допоможе їй зростати. Пластуни роблять все від нас залежне, аби з ними зростала і Україна.

Завдяки вам у 2020 році Пласт стане доступним для ще 800 нових дітей

Ви були поруч, коли нам потрібна була допомога, і завдяки цьому у квітні-червні:

63

волонтери стали пластунами та творитимуть середовище розвитку для інших

38

виховників пройшли онлайн-навчання для роботи з дітьми

у 5-ти

новостворених осередках з’явилися перші гуртки дітей

ДЯКУЄМО, ЩО попри все ВИ ЗАЛИШАЄТЕСЯ З НАМИ!

Діти!

Гуртки дітей на півночі країни  (у Чернігові, Бердичеві, Ічні, Ніжині та Конотопі) доєдналися до Пласту, а старші юнаки з півдня (Запоріжжя, Одеса та Миколаїв) створили перший в історії об’єднаний гурток онлайн. 

Виховники! 

38 виховників, які нещодавно приєдналися до Пласту, пройшли навчання як працювати з дітьми онлайн. Це перший досвід для організації проведення такого навчання і ми спостерігаємо, аналізуємо як виховники адаптуються та справляються. Адже онлайн-навчання виховників цілком може стати новою реальністю на сталій основі. 

Пластування онлайн!

Створено близько 70 годин відео-матеріалів для дітей різного віку, щоб не припиняти розвитку в умовах карантину. Відео розміщено на Youtube каналі Пласту, а доступ мають усі бажаючі. Найбільше матеріали є потрібними для юнацтва та виховників, що мають зовсім небагато досвіду роботи з дітьми.

Волонтери!

Стати пластуном відтепер є простіше, адже вийшов в світ мобільний додаток СтартПласт для полегшення адаптації волонтерів.  Очікуємо, що більше молодих людей приєднуватимуться та творитимуть більше змін для України. Лише за  один місяць через додаток вже зголосилося 200 волонтерів, щоб стати пластунами.  

Осередки!

Школа організаційного розвитку Пласту навчала 30 керівників пластових осередків як управляти проектами. Ці навчання допоможуть осередкам ефективніше організовувати внутрішні процеси та ставати спроможнішими аби охоплювати більше дітей та волонтерів на місцях.

Загалом у квітні-червні ви здійснили 316 пожертв на суму 668 190 грн. Щиро дякуємо за ваші регулярні пожертви для Пласту!

Дякуємо, що робите Пласт доступним для більшої кількості українських дітей. Разом з Вами ми відчуваємо, що всі виклики можливо здолати. З шаною та пластовим вітанням СКОБ!

Фінансовий звіт