Пластуни станиці Самбір зібралися на щорічній Різдвяній свічечці 2017 - Пласт
EN

Різдвяна свічка – традиційна щорічна акція, започаткована ще у далекому 1950 у діаспорі. Щороку станиця Самбір у повному складі збирається для того, аби запаливши символічну «свічечку» у пластовому колі, духовно об’єднатися з українським народом.

Отож, свято традиційно розпочалося із запалення свічок, а опісля  гості мали змогу почути чарівне виконання пісні Вифлеємського Вогню Миру юначками к. ч. 32 ім. Олени Кульчицької. Звичайно, найщиріше привітання пролунало із уст наших наймолодших – новачок гнізда ч. 52 ” Краплинка сонця”, які зняли для глядачів особливе вітальне відео. Юнацтво ж підготувало імпрези на тему «Одного разу на Різдво…».  Вистави у виконанні юнаків та юначок станиці Самбір відгукнулися у серцях глядачів сміхом, зачаруванням та казковим настроєм.

Також всі гості і учасники акції були приємно зворушені присутністю на акції одного з найстарших пластунів краю – пл. сен. Івана Павловича Бучківського. Усіх пронизало декламування Іваном Павловичем вірша “Мені однаково…” Т. Г. Шевченка та розповідь про непорушність складеної 74 роки тому Пластової Присяги.

І гості, і учасники дійства завершили акцію з лише з позитивними емоціями і готовністю ще не раз завітати на це традиційне пластове дійство.

Дякуємо голові міськрайонного товариства “Просвіта” Олександрі Сумарук за сприяння в проведенні та участь у святі!

Більше фотографій тут

Автор: Оля Матвіїшин

Фото: Тарас Щепаняк

 

Поділитися

Схожi новини