Різдвяне привітання капелана Пласту - Пласт
EN

Христос Рождається! Славімо Його!

Світло Вифлеємського Вогню Миру, яке ми, пластуни, тримаємо у своїх руках, у дивний спосіб переносить нас у минуле. Понад дві тисячі років тому, в ті дні, коли «вийшов наказ від кесаря Августа переписати всю вселенну», усі люди йшли до рідних міст, щоб здійснити перепис населення. До Вифлеєму поспішали також і Йосиф з Марією.

Маленьке містечко Вифлеєм жило своїм життям. Кожен з мешканців шукав своєї вигоди у всьому. І коли убога Пресвята Родина попросилася переночувати у заїзді – її не прийняли. Ніхто навіть збагнути не міг, що сам Господь ось-ось має воплотитися з Пречистої Діви Марії. Лише пастушки, які кожного дня споглядали на дивовижне діло творіння Рук Господніх, не могли стояти осторонь, щоб не допомогти Пресвятій Родині. Молоді юнаки – чисті серцем, сповнені любов’ю – радо прийняли Марію з Йосифом у вертепі, приготували ясла для немовляти, яке вже цієї ночі має народитися.

Сповіщені ангелами про народження Сина Божого, вони несли Радісну Новину, сповіщаючи усім, що Господь навідався до народу свого.

Ми, пластуни, немов вифлеємські пастушки пізнаємо Бога у всій Його Славі через любов до ближнього, роблячи щоденне добре діло, у мандрівках серед природи подивляючись Господньому творінню, у традиціях українського народу тощо. Поширюючи ВВМ до кожної парафії, лікарні, в’язниці, урядової установи чи домівки, несемо радість воплочення Божого Сина у світі.

Нехай ця Звістка Різдва Христового принесе мир і спокій у кожну домівку, припинить війну на Сході України, подарує усмішку засмученим, знедоленим, хворим. А ми, пластуни, станемо основною рушійною силою до зміцнення і розквіту нашої Неньки-України.

Христос Рождається! Славімо Його!

Капелан Пласту ст.пл. Олекса Медик, ЛЧ

Виголошено 7 січня 2017 р.Б.

під час «Різдвяної Свічечки» станиці Львів

у Гарнізонному храмі Свв. Петра і Павла

Поділитися

Схожi новини