Самбірські пластуни організували благодійний ярмарок для порятунку маленького Матвія Дюка - Пласт
EN

2 липня самбірські пластуни організували благодійний збір коштів для здійснення трансплантації печінки семимісячного сина воїна АТО – Матвія Дюка.

Вкласти дитину спати з надією, що вона все ж таки прокинеться живою – жахіття для кожної мами, але для Юлії Дюк – це реальність. На Самбірщині у селі Нагірне проживає сім’я Дюків. Семимісячний Матвійко – син Романа Дюка – учасника АТО, який з самого початку конфлікту на Донбасі воює за нашу свободу, тяжко хворий. Народився хлопчик з вродженою вадою розвитку гепатобіліарної системи – біліарна атрезія, некерований тип. Кожного дня сім’я молиться за швидке одужання хлопчика, адже свої сім місяців йому довелося вже стільки подолати…

Коли немає жодних шансів на життя, доля сім’ї дарує подарунок. У Бельгії лікарі погодились оперувати хлопчика, тим самим дали шанс на порятунок. Це омріяне лікування коштує чималих коштів, яких у родині військового немає. На операцію потрібно 128 тисяч євро, а це сума, яку не до снаги зібрати самостійно, тому Рада підприємців, спільного з пластунами станиці Самбір вирішили допомогти сім’ї зібрати необхідну суму, об’єднавши зусилля.

2 липня у центрі нашого міста був проведений благодійний ярмарок, де самбірчани могли поласувати домашньою випічкою, тістечками, желе, печивом, льодяниками, лимонадом та кавою. Кожен охочий міг випробувати свої творчі здібності у техніках монотипії, гратографії, поплести браслетів, виготовити собі сережки, опанувати техніку орігамі тощо. Кожний небайдужий долучився своїм внеском до нашої загальної мети, котра щоразу стає досяжнішою. Виручені пластунами кошти, а саме 13 тисяч гривень відразу були передані тітці Матвійка.

Ми віримо, що зовсім скоро Матвійко буде здоровим хлопчиком, бігатиме, радітиме разом зі своїми однолітками. Це був невеличкий успіх, ми тепер на крок ближче до своєї мети, та ще багато зусиль треба докласти, щоб зібрати повну суму. Кошти треба зібрати до 20 серпня. Запрошуємо пластунів з усіх станиць долучитися до доброго діла – організувавши збір коштів будь-яким шляхом, ми допоможемо сім’ї врятувати дитину. Якщо у вас є бажання і можливість організувати збір коштів у своїй станиці, дайте знати – [email protected]

Потрібно пам’ятати, що біда може постукати в двері до кожного! Не будьмо байдужими!

Поділитися

Схожi новини