Святкування Дня Першої Пластової Присяги 2018 відбудеться 14-15 квітня у Львові - Пласт
EN

Станиця Львів Пласту Національної Скаутської Організації України та 9 курінь УСП імені Софії Фредро-Шептицької «Одержимі» організовує День Першої Пластової Присяги 2018. Цього року весь пластовий загал відзначатиме 106-ту річницю від дня складання Першої Пластової Присяги. Ця подія дає нам можливість зустрітись із старими друзями, надихнутися атмосферою особливих церемоніалів, а найголовніше, ми нагадуємо іншим і перш за все собі, що є членами організації, яка з кожним днем виховує та вишколює нове покоління свідомих та активних українців,дає поштовх для розвитку не лише самих себе але і своєї Батьківщини.

14-15 квітня пластовий загал святкує День Першої Пластової Присяги – у квітні 1912 року перші гуртки присягнули на вірність Богу та Україні, чим дали поштовх для розвитку організації аж на понад сотню років.

Розпочинається святкування з Літургії у храмі св.Ольги і Єлизавети. Звідти колони пластунів рушать до площі перед університетом ім.Івана Франка, де відбуватиметься відкриття заходу, на якому багатьом пластунам вручать подяки та нагороди за плідну працю для громади та ПЛАСТу, переведуть на нові ступені юнаків та юначок, а також заслухають вітальну промову міського голови. Потім пластуни вирушать на Личаківське кладовище, де вшанують пластунів, що не зламали своїх присяг.

Також на Дні Першої Пластової Присяги у неділю діятимуть активітети для різних вікових груп пластунів для новаків – волонетрська діяльність, для молодшого юнацтва – цікавий квест, для старшого юнацтва – хакатон соціальних проектів, а для УСП та УПС – дискусія на актуальні теми. Кожен зможе знайти на ДППП щось цікаве для себе.

Загалом ж День Першої Пластової Присяги – одна з найважливіших акцій у році, яка проводиться у всіх великих пластових осередках України – урочисті заходи також відбудуться в Івано-Франківську, Тернополі, Києві та в інших міста.

Зголоситись можна тут

Кінцевий термін зголошення – 21 березня

Подія на Facebook

Поділитися

Схожi новини