Теренова гра «Е.К.І.П.А.Ж.» відбудеться у Львові 12 листопада - Пласт
EN

“…

-Ти, простий смертний, насмілився викрасти у мене тризуб? Та хто ти такий…

– Як ви зі мною розмовляєте? Я капітан Руда борода, мене знають всі у цьому морі. Через якийсь тризуб ви виявляєте таку неповагу до мене?

-І після всього, що ти зробив ти смієш так до мене говорити?! Та чи знаєш ти, хто я взагалі такий? Я Нептун, повелитель всіх морів, океанів, жодна душа, не пропливе цим морем без мого відома, жоден вітер не зможе підняти бурю, жодна риба не зловиться на гачок, поки я цього не захочу!

А ти проявляєш таку зухвалість? Від цієї хвилини, твоя нога більше не доторкнеться до суші, проте ти будеш бачити її,житимеш на дні океану, щодня прокидатимешся в муках, бо хотітимеш назад до своєї сім’ї, а не зможеш… Єдине твоє спасіння – каяття.”

Після цього моменту капітан Руда борода збожеволів, намагався всіляко докучати людям, адже думав, що саме вони наслали на нього Нептуна. Вирішив цей ображений моряк, що найбільшою помстою буде щодня робити по одній катастрофі: раз у воді, а раз – у повітрі, до суші він так доступу і не мав… Свій екіпаж він зі злості хотів втопити у морі. Правда їм вдалось врятуватись… (Перші радники морського короля витягли їх на сушу, привели до тями, але вони так і не заговорили, бо їх легені були повні води…)

І щодня ці його витівки приносили все більші і більші втрати…Більше такого терпіти народ не міг.

Сьогодні капітан Search разом із командою, що потерпіла від навіженості Рудої бороди, шукає свій “Е.К.І.П.А.Ж.” для того, щоб раз і на завжди показати злому капітанові, де його місце. Адже людство більше не може терпіти такої кількості нещасть…

Саме в тебе є така можливість, потрапити у цей “Е.К.І.П.А.Ж.” І перейняти неймовірний досвід капітана SearchА!

Мерщій заповнюй зголошення, щоб капітан Search зміг приготувати для тебе все необхідне спорядження та готуйся до початку нових пригод! Капітан особисто розповість тобі про всі деталі, а поки слідкуй за особистим щоденником капітана (Instagram: @captainsearch).

P.S. у Facebook на події заходу можна знайти багато всього цікавого… ось і перше твоє завдання  – знайди нас ТАМ!

P.S.S.

  • Що? Теренова гра “Е.К.І.П.А.Ж.”
  • Де? місто Львів
  • Коли? 12 листопада
  • Що треба? команда з 5 чоловік
  • Контакти 380956040130;  380931914404 Онишків Роксоляна, Ярославни

Поділитися

Схожi новини