Тернопільські пластуни організували незвичний флешмоб в печерах Млинки до Шевченківських днів - Пласт
EN

Печера Млинки, що розташована у с. Залісся Чортківського р-ну Тернопільської обл. – улюблене місце усіх поколінь тернопільських пластунів.

Тому не дивно, що осередок тернопільських сеньйорів з нагоди вшанування Тараса Григоровича Шевченка 8 березня здійснили флешмоб у печерах Млинки. Усі учасники екскурсії мали змогу насолодитися краєвидами підземелля, випробувати власну фізичну спритність та витривалість, зміцнити командний дух та співпрацю.

Під час кількагодинного перебування у печері, сеньйори читали поезію Кобзаря, вкотре переконувалися в актуальності сьогодні думок та ідей Тараса Шевченка.

Провідником пластунів був багаторічний приятель тернопільської станиці легендарний Борис Гора. Завдяки його історичним довідкам учасники екскурсії дізналися багато нової і цікавої інформації про печеру, а дехто вперше «познайомився» із білим спелеологом.

Наприкінці сеньйори долучилися до акції «Врятуй Дністер від ГЕС». Адже переконані у необхідності збереження його екосистеми для прийдешніх поколінь.

Таким чином, сеньйори тернопільської станиці цьогоріч реалізовують гасло:  “Будь прикладом для юнацтва”.

Долучайтеся!

пл. сен. прих. Степан Хміль

пл. сен. пр. Зоряна Удич, Орл

Поділитися

Схожi новини