Триває крайова програми менторства. Перші успіхи - Пласт
EN

Сьогодні Пласт в Україні – це 7503 пластунів в 137 осередках. В 2017 році нашою ідеєю захопилось ще 22 нових осередків. Пропонуємо вашій увазі цікаву історію бажання та наполегливої праці по створенню нового осередку.

Пропонуємо вашій увазі, друзі та подруги, історію успіху менторської програми для новостворених осередків. Подруга Тетяна приєдналась до нашої спільноти в кінці березня 2017 року. Сьогодні  станиця Кривий Ріг представлена такими уладами:

  • новацтво – 2 рої (17 дітей),
  • юнацтво – 2 гуртка (9 дітей)
  • 20 представників УСП та УПС, і це тільки початок.

Для залучення волонтерів проведено 2 КВДЧ від Ордену Залізної Остроги та Дубового Листя, які зараховані 33 учасникам.Також провели мандрівку для старшопластунів та взяли участь у ідеологічному вишколі “Крин” та акції Базар 21. Станиця організувала заходи, як і для пластунів так і для мешканців міста, такі як: ВВМ, святкування дня Соборності, зустрічі При ватрі із зацікавленими, станичні прогульки, презентації Пласту для різноманітних вікових груп.

Що ж спонукало нашу подругу до такого відповідального кроку, як створення осередку Пласту?

Подруга Тетяна: “Потреба вже і зараз змінювати наше суспільство. Для того щоб створити осередок ми почали шукати однодумців, які готові нас підтримати та допомогти на початкових стадіях, цього процесу. Ми зрозуміли, що нам не вистачає деякого пластового досвіду. Саме тоді на КВДЧ у Дніпрі, яке організовував старшопластунський курінь Дубове листя,  ми зустріли Захара, який став у майбутньому нашим ментором та нашим помічником”.

Завдання ментора досить не легке, як розповідає Захар, до його обов’язків ментора входило: “надавати поради стосовно організації роботи осередку, а також морально підтримувати провід станиці. Спочатку передбачалось лише спілкування в режимі он-лайн, але оскільки таким чином можна будувати осередки Пласту тільки в своїй голові,  ми вирішили зробити по-іншому: кілька разів зустрілись – планували діяльність, стратегію; одного разу їздив до них на мандрівку (вчили основи практичного пластування і взагалі як це пластувати насправді, а не в кабінеті); домовились, що вони приїжджатимуть на акції які організовуватиму я зі своїм куренем (власне так і почався “обмін людьми”)”.

“Я радий, що погодився бути ментором, бо знайшов цікаве товариство, отримав досвід спілкування з людьми з іншого регіону України”, – зазначає Захар.

Подруга Тетяна розповідає, що спочатку було нерозуміння куди потрібно рухатись, а потім з’явився ментор, який спрямовував,  підтримував та радив. Є ще багато цікавих історій, які відбувались під час менторської програми в станиці Кривий Ріг, але про них Тетяна розповість вже нам згодом.

Слідкуйте за новинами станиці тут.

Дякуємо Тетяні та всім пластунам Кривого Рогу, які не покладають рук і працюють для розвитку свого осередку, та гарно дякуємо Захару за допомогу та підтримку.

Хочеш отримати новий досвід, познайомитись з новими цікавими людьми та допомогти розвитку Пласту на півдні, півночі та сході України? Зголошуйся в якості ментора для новостворених осередків Пласту, заповнюй форму.

Будь тією зміною, яку хочеш бачити у світі!

Хочеш отримати новий досвід, познайомитись з новими цікавими людьми та допомогти розвитку Пласту на півдні, півночі та сході України? Зголошуйся в якості ментора для новостворених осередків Пласту, заповнюй форму.

Будь тією зміною, яку хочеш бачити у світі!

Поділитися

Схожi новини