Триває підготовка до літніх таборів на Вовчій Тропі (США) - Пласт
EN

Коли останні таборовики прощалися та виїжджали додому з пластової оселі Вовча Тропа, члени ОТК (Окружна Таборова Комісія) пильно працювали щоб докінчити всі справи після ще одного захоплюючого та успішного таборового сезону. Потім, ОТК швидко розпочала плянування цього-літних таборів.

Як вже прийнято, ОТК провела двоє робочих сходин, щоб обговорити минуло-річні табори та підготуватися на табори цього літа. Ці сходини відбулися 10 грудня 2017 р. та 25 березня 2018 р. Перевірено та пущено в рух всі таборові функції, включаючи реєстрацію, медичні справи, вибір і дошкіл виховників, фінанси, зв’язки, господарські справи, придбання та отримання таборового інвентару та таборова крамничка. Головним завданням ОТК є постійне удосконалення своїх процесів та систем щоб краще обслуговувати своїх таборовиків, які ростуть у постійно мінливому, швидко-темпному світі.

Крім ретельного розгляду і плянування типових функцій табору, ОТК також працює над кількома новими ініціятивами. В першу чергу, можливо пригадуєте що минулого року ОТК підписала контракт з Ivy Oaks Analytics для позбавлення носіїв кліщів та інших шкідників з державно-затвердженими природними розчинами і інсектицидами. Оскільки 2017 рік був рекордним для кліщів, кількість кліщових випадків була приблизно такою як у попередньому році. Однак, нас повідомило міністерство здоров’я штату Ню-Йорк що у таборах в околиці Вовчої Тропи, які не забезпечили свій терен протів кліщів, було значно більше кліщових випадків.

Отже, ОТК прийшла до висновку що минуло-річна програма була дійсно успішною і вирішила повторити її цього року. Крім того, ми визначили конкретні околиці, які потребують додаткової уваги, з надією на дальше зменшення кількості кліщів на терені Вовчої Тропи. Як минулого року, цей процес закінчиться перед відкриттям таборів. За додатковими інформаціями про цю важливу ініціятиву, просимо відвідати www.vovchatropa.org і www.ivyoaksanalytics.com.

По-друге, з наміром забезпечити своє екологічне довкілля, ОТК значно зменшилa вжиток пінополістиролу (styrofoam) і перейшла на більш екологічно-відповідальний посуд минулого літа. Ми плянуємо продовжувати цю ініціятиву цього року, тому що одна з наших головних цілей є шанувати і працювати у гармонії із чудовою природою Вовчої Тропи, яка нам надає притулок підчас таборів.

Рівнож, ОТК повідомляє про позитивні зміни у таборовій кухні. По-перше, плянується вставити пароварку (steamer), щоб можна було пропонувати здоровіші варіянти їжі та покращити загальну якість харчуванн для наших таборовиків, виховників та працівників. Додатково, кухня буде частинно перелаштована щоб забезпечити кращий та більш ефективний робочий процес. Ми віримо що навіть такі скромні зміни дозволять кухонним працівникам готувати смачніші та здоровіші харчі для всіх.

На кінець, ми раді Вас повідомити що проєкт будови нового басейну на оселі, який дасть можливість таборовикам більше заниматися водними зайняттями, поступає вперед. Безумовно, цей проєкт вимагає багато зусиль та фінансів. Щиро дякуємо усім, які вже склали свої пожертви, за Вашу підтримку та щедрість. Ті які не мали ще цеї можливості, просимо підтримати нашу оселю пожертвою на gofundme.com/VovchaPool. Ваша пожертва ґарантує що теперішнє і майбутні покоління також будуть насолоджуватися водними зайняттями, які завжди спричинюють дітям велику приємність.

Із запізненним приходом весни, дитяче очікування на літні табори можна відчути по усіх станицях. За короткий час, Вовча Тропа знов перетвориться у гамірний притулок для пластового товариства, сміху і пригод. Ми не терпеливо очікуємо ще одні чудові табори на Вовчій Тропі!

Христя Яцків Брожина

Референт преси

Поділитися

Схожi новини