У Чернівцях відбулось новацьке Свято Весни 2017 «У пошуках дивоцвіту» - Пласт
EN

6 травня чернівецькі новаки та новачки відсвяткували чергове Свято Весни “У пошуках дивоцвіту”. Свято відбувалось в надзвичайно красивому місці – Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту, який називають «музеєм під відкритим небом».

Після урочистого відкриття діти ознайомились із життям Святого Юрія. Потім усі дружно вирушили на пошуки чарівного дивоцвіту, який сховався від злих людей через їхнє не бережливе ставлення до природи. Для того, щоб цю квітку віднайти, потрібно було пройти квест, де за кожне виконане завдання новаки отримували частину пазла, щоб побачити, як же той дивоцвіт виглядає. Після цього кожен рій показував виступ, який новаки підготували разом із своїми виховниками. Сценки були присвячені матусям або святому Юрію.

На пошуки чарівної квітки також вирушили батьки новаків, які пройшли квест, як справжні пластуни. У цей час новацтво дізнавалось про імунітет, гігієну, укуси різних тварин, а також вчилось перев’язкам.

Наприкінці відбулось традиційне закриття, де кожен рій був нагороджений солодкими призами. Не забули відзначити і команди батьків, адже вони також долучились до пошуків цієї дивовижної рослини.

Усі залишились задоволенні та в надії, що дивоцвіт буде і далі милувати очі людей, які дбатимуть про природу.

Так чернівецькі новаки розпочали таборовий сезон і тепер з нетерпінням чекають цьогорічного літнього табору.

Поділитися

Схожi новини