У Івано-Франківську вшосте вшанували пам’ять патронів пластових куренів - Пласт
EN

«Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього» – саме ця народна мудрість є незмінним гаслом Дня Пам’яті Патронів.

В суботу, 25 березня 2017 р.Б. у м. Івано-Франківськ вшосте відбувся захід «День пам’яті патронів», організований к. ч. 22 ім. Марійки Підгірянки, який приурочено до 106 річниці з Дня народження патронеси куреня, великої прикарпатської поетеси та вчительки – Марійки Підгірянки. Цьогоріч формат заходу був дещо незвичним, а саме великий квест містом. Учасники мали змогу “розігрітися” загадками про місцезнаходження точок і добре помізкувати над різними запитаннями. Організаторами було підготовлено 8 точок, прийшовши на кожну, учасники мали дати відповідь на аудіо, відео та текстове запитання, кожне з них стосувалось конкретного патрона пластового куреня, що представлені у станиці Івано-Франківськ.

Варто зазначити, що цьогоріч учасники дуже вдало попрацювали над підготовкою перед заходом і показали надзвичайно високий рівень знань, то ж обрати переможців було не так просто. Отож, у загальному заліку результати  виглядають наступним чином:

  • Третє місце – команда “ПВА” (к. ч. 22 ім. Марійки Підгірянки)
  • Друге місце – команда “LNKVCI”(к. ч. 59 ім. С. Ленкавського)
  • Перше місце – команда “99 і тільки”(к. ч. 99 ім. П. Скоропадського)

Проте, по закриттю захід не завершився. Завдяки сприянню управлінню культури Івано-Франківської ОДА, усі учасники заходу отримали можливість безкоштовно відвідати грандіозний всеукраїнський фестиваль сучасного танцю “Stanislaviv dance”, що відбувався у драматичному театрі.

Я дуже хотіла, щоб захід пройшов успішно, адже ми дуже довго до нього готувались і доклали максимум своїх зусиль. Щиро тішить, що все, що ми собі запланували вдалось втілити у життя. Велике спасибі людям, які у цьому допомагали та підтримували, а також учасникам!

Курінь ч. 22 ім. Марійки Підгірянки висловлює велику подяку власниці кінотеатру «Люм’єр»,  п. Лідії Шкрібляк за надані подарунки команді-переможців, начальнику управлінню культури Івано-Франківської ОДА, пл. сен. довіри Володимиру Федораку та голові ОПС пл. сен. праці Оксані Румак, БлиСк  за щорічну допомогу в організації заходу.

Гідність держави, зрештою, залежить від гідності особистостей, які її створюють. Пам’ятаймо про це та будьмо гідними громадянами своєї Держави!

Поділитися

Схожi новини