У Львові відбувся Великий Вир Плавні «Черемош» куреня «Ті, що Греблі рвуть» - Пласт
EN

28.10.2017 р. Б. у Львові, в Центрі Шептицького (УКУ) відбувся Великий Вир Плавні «Черемош» 2 Куреня УПС «Ті, що Греблі рвуть». До Львова приїхали учасниці та кандидатки Куреня зі всієї України.

Зустріч відбулася в щирій приязній атмосфері. Кожна учасниця мала змогу розповісти про себе щось особливіше, відбулися нові знайомства, поновилися давні спомини.

Учасниць Виру привітала (в телефонному режимі) подруга Оксана Винницька (Канада) . Долучилася до привітів та добрих побажань подруга Христина Маців (Київ-Канада). Як завжди, проникливо й щиро, з привітальним словом, згадуючи засновниць Плавні «Черемош», до всіх нас звернулася подруга Галина Потюк (Львів). Спогадами та пропозиціями поділилися невтомні провідниці «Школи Булавних» Наталя Літковець (Рівне) та Надія Цюра (Львів). Цікавими історіями свого пластування розвеселила нас подруга Марія Сандюк (Болехів). Щирістю й беспосередністю додала зібранню шарму й таємниці подруга Юлія Билень (Сколе). Розповіла про досягнення і переконала нас у стійкості та мужності подруга Неля Ковальчук (Северодонецьк). Поділилися тихим світлом радості подруги Наталя Пилипів (Рогатин) та Наталя Михайлів (Цінева). Активно долучилися до обговорення планів на майбутнє та обдарували нас власноручно виготовленими подарунками подруги Ірина Гірна (Львів) та Марта Костюк (Київ). Уважно і мудро вела свою нитку розповіді подруга Ірина Пацевко (Львів). Організовували приміщення та харчування, дбали про доїзд та побут, оберігали нас протягом всього часу зустрічі та були душею і щирим сяйвом всієї спільноти подруги Ліна Полихата (Львів), Уляна Кульчицька (Львів) та Оксана Зубрицька (Самбір).

Учасниці Виру мали змогу переглянути відеофільм зі спогадами наших Гребель з діаспори про ЮМПЗ в Міттенвальді у 1947 р. Б.

Цього року маємо значну кількість нових подруг. Перейшла з 4 Куреня УСП і стала учасницею 2 Куреня УПС подруга Оксана Василик (Іваниківка). 11 сеніорок з різних осередків зголосилися в Курінь та 9 з них отримали греблівські псевда і шеврони Куреня в часі Виру: Наталя Житлова (Кремінна, Луганщина), Марія Вергун (Мостиська), Світлана Андрусяк, Любов Бринська (Кути), Лідія Ріпецька, Леся Машталер, Уляна Шевага (Коломия), Олена Пиндзин, Ольга Якименко (Надвірна), Наталія Романів (Калуш), Наталія Павлюк (Івано-Франківськ).

Приєдналися до нас на Вирі дві пластові приятельки, які довший час співпрацюють з нашими подругами та вирішили вступити до Пласту і в майбутньому стати Греблями.

Це Анна Герич (Львів) та Мар’яна Басараб (Рава-Руська).

З радісним настроєм, жартами та наспівами, при Молитві та доброму апетиті спожили смачний обід у їдальні Центру Шептицьких.

У другій частині зібрання було складено плани праці на майбутній рік та обрано новий Провід Плавні.

Склад Проводу:

  • пл. сен. пр. Ліна Полихата – Плавнева
  • пл. сен. пр. Ірина Гірна – заступниця Плавневої.
  • пл. сен. пр. Ірина Пацевко – Перелесник
  • пл. сен. пр. Оксана Зубрицька – Скальник
  • пл. сен. пр. Уляна Кульчицька – Хорунжа
  • пл. сен. пр. Марта Костюк, пл. сен. пр. Оксана Василик – координатори для Джерел.

Великий Вир Плавні «Черемош» завершився  Курінною Піснею та відважним кличем.

Гей руп!

Поділитися

Схожi новини