«У пошуках Атлантиди» новацтва станиці Івано-Франківськ або як прожити Колесо Історії за декілька днів - Пласт
EN

Проєкт канікул вдалося реалізувати завдяки турботливим та свідомим батькам з Пласт Прият, куреню ч. 52 УСП та ч. 30 УПС «Блискавки» й ініціативному пластовому юнацтву.

З 29 жовтня по 2 листопада 2019 р. Божого новаки, новачки та пташата весело проводили свій час в кількаденному таборі «У пошуках Атлантиди» в карпатському селі Гута Богородчанського району Івано-Франківської обл. Історична тематика канікул виявилася ознайомчою та пізнавальною для дітей. Історичний прогрес – первісне суспільство, феодальна середньовічна держава, Велика революція з капіталізмом, соціалізм, становлення демократичної держави пережили пластуни за декілька днів.

Ще новацтво спробували реалізувати чесні вибори, уникаючи “гречаних” технологій та інших провокацій:  були виснажлива робота виборчої комісії, кабінки для голосування, переносна скринька, бюлетені з корінцем, екзит-пол, міжнародні спостерігачі, чорний піар. Але популізм не пройшов! Певно таки працюємо в правильному напрямку)!

Сонячні дні золотої осені швидко минали під час щоденних прогулянок, голосних співів, ігор, тематичних театральних імпрез та різнопланових майстер-класів, які урізноманітнили та зробили дозвілля дітей пізнавальним та веселим.

Також висловлюємо подяку батькам новака Яремі Стецик та Наталі Стецик, а також гурту «Пенсія», які зробили один із вечорів табору драйвовим та незабутнім.

Поділитися

Схожi новини