У селі Гошів (Івано-Франківщина) відбулась пластова Хресна Дорога “За чесноту Тверезості” - Пласт
EN

Нехай тебе не лякають спокуси!

Вони є лиш випробуванням для душі, 

яку Бог хоче перевірити, коли бачить

у ній потрібні для боротьби сили, щоб

власними руками обдарувати її

вінцем перемоги.»

Отець Піо

Івано-Франківська округа Пласту НСОУ 19 березня 2017 року Божого у селі Гошів Долинського району, провела Пластову Хресну Дорогу «За чесноту Тверезості». Не випадково було вибрано намірення Хресної Дороги «За чесноту Тверезості», ще основоположник Пласту д-р Олександр Тисовський наголошував на важливості тверезості: «Не пиймо алкогольних напитків і не вживаймо ніколи тютюну… Хто переконував би нас про якусь користь з пиття алкоголю чи куріння тютюну, то скажімо йому, що про ці ніби користі з нерозумних залежностей мудрі люди вже перестали розмовляти…». В час коли Україна вже кілька років поспіль займає перше місце з дитячого алкоголізму Пласт являється тим острівцем який зобов’язаний захистити членів організації від залежностей. В Пласті вчать дітей не боятися бути “білою вороною”, а бути впевненим в своїх переконаннях і показувати іншим приклад тверезого життя.

В даному заході взяли участь 245 пластунів, які приїхали з Березівки Тисменецького району, Галича, Гошева, Долини, Іваниківки Богородчанського району, Надвірної, Заріччя і Саджавки Надвірнянського району, Калуша, Коломиї, Печеніжина Коломийського району, Кутів Косівського району, Рогатина, Липівки Рогатинського району, Ціневи Рожнятівського району та громада села Гошів. Учасники заходу пройшлися ходою від жіночого монастиря Згромадження сестер Пресвятої Родини до сільського храму та завершили Хресну ходу у Гошівсьму чоловічому монастирі Отців Василіян на Ясній горі. Очолив Хресну Дорогу о. Ярослав Рохман, голова руху «За тверезість життя» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та місцевий парох о.Василь Щеглюк.

Справжня березнева погода, зі снігом, який бузьки принесли на своїх крилах, пронизливим вітром, який рум’янив щічки та переганяв по небу хмари час від часу відкриваючи сонце, яке зігрівало своїми променями, додавала пластунам настирливості та впевненості гідно пройти цей шлях.

По завершенню Хресної Дороги о. Ярослав виголосив науку про важливість тверезого способу життя, молитви за узалежнених людей та важливість «Золотої Книги Тверезості». Висловлюємо щиру подяку всім хто долучився і допоміг провести даний захід.

Комендант пл. сен. пр. Петро Ткачівський

Поділитися

Схожi новини