У Тернополі відбулась презентація Посібника організатору та інструктору військово-патріотичного виховання - Пласт
EN

23 травня, у день Свята Героїв у Тернополі відбулась презентація Посібника організатору та інструктору військово-патріотичного виховання, до якого в значній мірі доклали рук пластуни.

Представляв посібник пл. сен. Микола Бігус, ОЗО, який є одним із команди авторів, а також старший пластун Максим Швець, з куреня “Чорноморці”, командир Навчального центру Української добровольчої армії, котрий долучився до авторського колективу

До авторів ще входять пластуни сеньйори Юрій Юзич та Юрій Пустовій.

На захід прийшли кілька десятків представників громадських організацій Тернополя, учасники бойових дій, військові волонтери, журналісти.

У посібнику викладені основи теорії та практики військово-патріотичного виховання за досвідом громадських організацій Пласт, Національний Альянс, ВОВПО та Тренінгового центру СРУБ. Розглянуто методичні засади ВПВ, форми та методи роботи, які застосовуються, процес створення військово-патріотичного осередку, програму діяльності протягом навчального року та влітку у формі вишколів та таборів.

Автори сподіваються, що даний посібник допоможе вибудувати в Україні систему військово-патріотичного виховання, зокрема стандарти відповідних навчальних, освітніх програм, підготовки та сертифікації інструкторів, виховників ВПВ.

Посібник буде цінний в першу чергу всім тим, хто безпосередньо в школі займається військово-патріотичним вихованням, предметом “Захист Вітчизни”, веде військово-спортивну секцію, гурток, клуб тощо і хоче почерпнути знання та досвід молодіжних національно-патріотичних організацій у цій сфері.

Також автори рекомендують його лідерам громадських організацій, що займаються національно-патріотичним вихованням молоді, він стане вам в нагоді у вашій виховно-вишкільній праці.

Слід зазначити, що Посібник став вже одинадцятою книгою серії “Книгозбірня юнацького виховника”. Автори планують і надалі працювати над методичним забезпеченням даної сфери, зокрема створити практичні посібники з навчальними матеріалами та рекомендаціями для проведення занять по конкретних напрямках підготовки та дисциплінах.

Поділитися

Схожi новини