У Житомирі відбувся ідеологічний вишкіл «КРИН 17: Де шукати наших історичних традицій» - Пласт
EN

У Житомирі курінь УСП «Дубове Листя» провів ідеологічний вишкіл «КРИН 17: Де шукати наших історичних традицій»

Десять старшопластунів стали учасниками вишколу, що проходив у Житомирі 4-5 лютого. На захід організатори запрошували лише старше юнацтво та УСП, оскільки питання, які обговорювались на вишколі, були доволі складними. Наприклад, чому Українська держава на 25 році своєї незалежності досі мусить відстоювати її на Сході? Або який метод побудови Української Соборної Самостійної Держави є ефективнішим: еволюційний чи революційний? Яка роль Пласту в становленні Самостійної України? Для того, аби відповісти на ці та інші питання, учасники і провід вишколу вивчали найважливіші моменти української історії та культури.

Чимало дискутували і над творами ідеологів  українського націоналізму (Дмитра Донцова, Миколи Міхновського, Миколи Сціборського, Степана Бандери…). Визначали також роль церкви у долі українства. Важливим елементом вишколу стало вивчення будови та призначення автомату Калашникова. Учасники, які найкраще вправлялися з цією зброєю, отримали від організаторів вишколу цінні подарунки.

Зазначимо, що ідеологічний вишкіл «Крин» курінь «Дубове Листя» з допомогою куренів «Дубова Кора» та «Вовча Ліга» організовує вже втретє. Минулого року вишкіл проходив також у Житомирі, а позаминулого – у Київській області.

Поділитися

Схожi новини