В Чернівцях відбувся вишкіл про Пласт для дорослих «КВДЧ ч. 111» - Пласт
EN

17 лютого в Чернівцях відбувся Кваліфікаційний вишкіл дійсного членства ч.111. У вишколі взяло участь 9 вихідців із юнацтва станиць Чернівці та Коломиї. Вишкіл проходив у невимушеній дружній атмосфері. Учасники активно брали участь у гутірках, вели жваві дискусії та із запалом все більше поринали в чар пластування.

Під час вишколу вони мали змогу ознайомитись із метою та стратегією Пласту, дізнатись тонкощі вишкільної системи УСП, про форми праці в організації та суспільну працю старшого пластуна. Велику зацікавленість у юнацтва викликали гутірки, що стосувались набуття та втрати дійсного членства, мотивації волонтерської діяльності, міжнародного скаутингу та ролі куренів у самовихованні.

Приємно, що всі учасники пройшли вишкіл успішно. Перед вже колишніми юнаками та юначками, сповненими нових знань, постало нове випробовування – знайти себе в ролі старшого пластуна й пластунки та стати якнайшвидше дійсними членами.

Впевнено можна сказати, що це – майбутні виховники і виховниці, які вже на своєму прикладі виховуватимуть новий люд. Це маленькі іскорки, які розпалять величне багаття та нестимуть чар пластування.

Поділитися

Схожi новини