В Дніпропетровській області відбувся військовий вишкіл "Слід" - Пласт
EN

21-23 квітня на базі Навчального центру Української Добровольчої Армії, що на Дніпровщині, відбувся військовий вишкіл “Слід”. Цього року Дубове Листя організувало вишкіл для всіх охочих віком +16. Легенда була побудована навколо старшинської школи військової округи “Тютюнник” УПА, яка діяла на теренах сучасної Житомирщини, де і мав відбутися вишкіл, однак легенда вишколу передбачала багато сюрпризів для зголошених рекрутів. Один з них це рейд старшинської школи на схід. Не всі змогли виконати це завдання, однак 10 учасників таки змогли. Наступним сюрпризом стало місце проведення.  Рекрути були поділені на двійки та чоти, окремо діяла дівоча чота.

Три дні рекрути вивчали тонкощі тактики бою, роботи в малих групах, роботи зі справжньою зброєю, такмеду, топографії та будови боєприпасів. Окремо проводилися заняття з ідеології та історії. Жили рекрути на рівні з добровольцями, тому добре вивчили побут вояків. Завершився вишкіл заліком зі стрільб. Програма була спрямована на максимальне відпрацювання та механічну пам’ять, тому заняття проходили максимально продуктивно. Знаннями з рекрутами ділилися  пластуни-добровольці та інструктори НЦ УДА.

Фізично виснажені, але не духовно – вишкіл пройшли всі і кожен зрозумів на що здатний. Звісно, три дні замало для осягнення військової науки, але це лише початок!

Більше світлин та інформації в групі вишколу в Facebook
Підготовчий курінь УСП “Дубове Листя”

Поділитися

Схожi новини