В Харкові вперше масово відсвяткували День Першої Пластової Присяги - Пласт
EN

105-річчя Пласту стало гарним поштовхом для Харківської станиці. 8 квітня 2017 року вперше станиця Харків провела День Першої Пластової Присяги!

Для урочистого відкриття вишикувались пластуни та їх приятелі з Харкова, Полтави, Куп’янська, Кременчука, Сум, Краматорська, Ковалівки, Хиріва, Луцька, Тернополя та Львова. Пластуни пройшлись головною вулицею міста (вул. Сумська).

Прекрасні патріотичні українські марші лунали ходою завдяки оркестру військової частини 30050, який крокував у голові колони. З 11:00 відбулося урочисте відкриття свята на площі Конституції. Там пов’язали хустки пташатам, новакам, юнакам та приятелям Пласту, а також дехто прийняв пластову присягу!

Харківських пластунів привітав єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан Української Православної Церкви Київського Патріархату, сказав теплі побажання учасникам і освятив захід молитвою.

Далі гостям з інших станиць було проведено екскурсію центральною частиною міста, а її родзинкою стало відвідування Харківських Підземель.

Після обіду юнаки мали квест. Новаки теж мали багато енергії, тому вчились основним навичкам альпінізму в наметовому містечку, яке діяло під час всього свята (10:00 – 18:00). Нарешті біля найбільшого пам’ятника Шевченку в Україні відбулася пластова подія, а саме закриття Харківського ДППП 2017!

Безпосередніми організаторами акції були подвижники станиці Харків, як пластуни так і пластприят, чудова і злагоджена робота яких говорить сама за себе. Не дивлячись на різні форс-мажори і чисельність у 175 учасників, все пройшло чітко із дотриманням рамового порядку дня! Вдалося отримати чітку, спокійну і професійну багатогодинну роботу: із представниками місцевої влади, військовою частиною, громадою та ЗМІ.

Поділитися

Схожi новини