16 лютого 2019 р. Божого рівень мозкового штурму в пластовій домівці Івано-Франківська зашкалював до неможливого, адже відбувалася напружена інтелектуальна гра “Останнє дупло”, учасниками якого були старшопластуни та сеньйори станиці.
10 щасливчиків відповідали та різнопланові запитання та змагалися за суперприз – трьохлітрову банку солодощів.
Проте і серед переможців бувають переможені, які отримали свій статус «останнє дупло». А у фінал вийшли інтелектуали Пласту Івано-Франківська Володимир Половський та Остап Українець, де перемогу здобув останній, і вони розділили здобутий “банк”.
Даний захід є прототипом телевізійної передачі “Слабка ланка”.
Організатори юнаки з гуртка “Галицькі леви” куреня ч. 59 ім. Степана Ленкавського та їхні виховники Дана Провальна (Андрухів) і Тарас Зень висловлюю свою вдячність всім учасникам та вболівальникам.
Інтелектуальна гра «Останнє дупло» минулого тижня була проведена і для Уладу Пластового Юнацтва по куренях (дві особи), де перемогу здобули юначки з куреня ч. 70 ім. Ольги Кобилянської.
Схожi новини

У Зборові вшанували пам'ять героїв Крут
Детальніше

Відбувся курінний табір к. ч. 22 ім. Марійки Підгірянки «Операція Міграція»
Детальніше

15-21 липня на Волині відбудеться всеукраїнський військово-патріотичний табір "Легіонер"
Детальніше

11 листопада 2017 року Карпатські Вовки освятили курінний прапор
Детальніше

Івано-Франківські пташата відзначили День письменника ляльковою виставою «Біда навчить»
Детальніше