В Кременчуці 10-11 лютого відбулась зимова мандрівка «Слід в Слід» - Пласт
EN

Що може бути краще за зимовий ліс? Романтика вогнища і гарячого чаю, засніжені краєвиди і надійні друзі. Промені сонця пронизують гілля ялин, сніг сріблом мерехтить на пагорбах, гучні пісні лунають з вуст юних мандрівників!

Так 10-11 лютого Кременчуцькі пластуни за участі організації «С14» здійснили зимову мандрівку засніженим лісом з елементами військового вишколу.

Дійство почалось з вечорниць у однієї привітної пластунки зі Світловодська. В теплій компанії, зі смачнючим пловом вечір промайнув непомітно.

Імпровізована ватра так мелодичні звуки гітари наповнили будинок особливою атмосферою. І хоч деякі учасники вперше долучились до нашої компанії, та відчували себе як вдома. Наче ми усі давні друзі і готові йти пліч-о-пліч, допомагати у скруті і ділити щасливі моменти.

А на ранок ми вирушили в путь!

Повні сил та енергії ми розпочали наш маршрут. Першою перешкодою стало засніжене болото, але з допомогою кожного із нам і неймовірним настроєм ми подолали її. Впевненими кроками ми ступали по засніженим пагорбам та знайомились з тактикою пересування малими групами.

Запам’ятали та закріпили практикою пересування на відкритій місцевості, а також ознайомились з тактикою пересування «Шевроном до дороги».

А після кількох годин невпинного руху ми зупинились на обід.

Помаранчеві язики полум’я зігрівали нас, а чай з ялинкових голочок та сливового варення додав особливого смаку!

Їжа в лісі, біля вогнища – найсмачніша! Так, від чаю і багаття, ми зігріли трохи прохолодні руки, а від жартів та пісень, теплом наповнились наші серця!

Час повертатись додому. Діставшись кінцевого пункту нашого маршруту, ми сіли в автобус і поїхали по домівках. Емоції переповняли, а в очах було щастя. Справжнє, те, що не купити за гроші.

Мандрівка славна видалась, дякуємо усім за приємну компанію, щирість та відкритість!  Ми і надалі будемо подорожувати разом!

ст. пл. прих. Каріна Похилько

Поділитися

Схожi новини