В Києві відбулася станична акція «День моря – 2018» - Пласт
EN

6 травня 2018 року в Києві відбулася станична акція День моря – 2018. “День моря” – це річниця Українського військового флоту. 29 квітня 1918 р. о 16:00 був піднятий перший прапор українського Чорноморського флоту, а до 18:00 в Севастополі на лінкорах, крейсерах, деяких есмінцях були спущені червоні прапори та підняті українські. Так 29 квітня стали називати Днем зародження Українського військового флоту. А цього року, як ви помітили, це не просто цікава дата, бо ж цього року Українському військовому флоту виповнюється 100 років! З нагоди цієї пам’ятної дати Головною Пластовою Булавою 2018 рік проголошено роком морського пластування.

А тепер трішки про те, як же столиця святкувала річницю підняття прапора Чорноморського флоту. Учасники акції мали чудову можливість дізнатися багато цікавого та нового про море, чар морського пластування, про морські традиції на суднах й трохи про нашу, Українську історію, а після могли на практиці застосувати усі набуті знання та навички. На учасників також чекали цікаві квести для двох вікових категорій, один для юнацтва, інший для новацтва.

Протягом усієї акції юні пластуни проявили себе справжніми моряками, гідними підняти прапор Українського Чорноморського флоту, що й зробили.

Після офіційного закриття, на вже тепер справжніх моряків та морячок, чекав неймовірний сюрприз – екскурсія Дніпром на теплоході у супроводі капітана ІІІ розряду морських збройних сил Українського флоту. Капітан розповів безліч морських легенд, історій, таємниць та суднових традицій, остаточно наповнивши магією мандрівку.

Поділитися

Схожi новини