В Києві відбувся пластовий авіаційний вишкіл «За Штурвалом» - Пласт
EN

5 березня у чудовий теплий весняний день відбувся авіаційний сімейний вишкіл «За Штурвалом», організаторами якого були старшопластуни 7-го куреня УСП «Чота Крилатих» та пластуни станиць Київ та Житомир.

Учасниками стали понад 30 дітей та батьків, це були як і пластуни, так і зацікавлені в авіації друзі та подруги (працівники авіаційної галузі). Вони мали змогу відкрити для себе багато нового та цікавого, адже програма була розрахована як на батьків, так і на дітей.

На вишколі всі учасники навчилися власноруч майструвати ракетоплани та літаки, політати на авіасимуляторах, дізналися про розвиток Української Авіації, парашутизм, авіамоделювання, а наостанок позмагалися на дальність польоту своїх моделей та взяли участь в захоплюючому квесті. За активність під час всього вишколу та за перемоги у різноманітних конкурсах учасники отримали  чудові призи і, як бонус, незабутні враження та нових друзів.

Провід Вишколу висловлює подяку Авіаційно-космічному центру Київського Палацу дітей та юнацтва за активну допомогу у проведенні вишколу та відданість авіації його інструкторам, а також Державному музею авіації України за цінні призи нашим учасникам.

 

Поділитися

Схожi новини