В Києві відбувся семінар про Пласт для дорослих «КВДЧ ч. 109» - Пласт
EN

Кваліфікаційний вишкіл дійсного членства відбувся 25 лютого у Києві в Громадському Хабі, учасниками були люди з громади, що долучились до Пласту, люди з інших громадських організацій та інші. Географія учасників не була розпорошеною: більшість волонтерів проживають у Києві та поблизу, крім того, були учасники із Сум, Тернополя та Черкас.

Вишкіл було присвячено Лесі Українці, оскільки саме в цей день, 25 лютого, народилася велика українська поетеса. Мудрі слова цієї жінки пройшли наскрізною ниткою через весь семінар.

Основною метою семінару було показати учасникам організацію зсередини, розповісти про традиції, мету та завдання організації. Учасники також дізналися про права та обов’язки пластунів, структуру Пласту, чим можна зайнятися дорослим волонтерам у Пласті, про однострій, самовиховання в куренях УСП та багато іншої пізнавальної інформації.

Провід висловлює подяку інструкторам, справжнім митцям зацікавити Пластом:

  • ст. пл. скоб Станіслав Андрійчук, ЦМ
  • ст. пл. вірл. Христина Козуб, ЧоК
  • пл. сен. Юрій Юзич, ОЗО
  • ст. пл. вірл. Настя Крив’як, ОД
  • ст. пл. Андрій Чеберяк, ЛЧ
  • ст. пл. Павло Кобзар, Ще

За програму вишколу та інструкторський склад дякуємо ст. пл. скобу Тарасу Степанюку, ОЗО.

Вишкіл закінчився пластовою ватрою, яка дозволила учасникам доторкнутися до чару пластування, подарувала багато позитивних емоцій та ще більше бажання стати пластунами.

До організації вишколу долучились прихильники станиці Київ: ст. пл. прих. Анна Кириченко, ст. пл. прих. Віра Берестова, ст. пл. прих. Марина Молошна, ст. пл. прих. Іван Брацюнь. Дякуємо вам за значний внесок у розбудову станиці!

Учасники вишколу налаштовані на активну працю, деякі висловили бажання займатися виховницькою діяльністю. Майбутні пластуни залишили гарні відгуки про семінар та надихнулися на майбутню працю змінювати світ на краще!

Фото та більше інформації тут.

Комендант: ст. пл. Віка Щербатюк

Писар: ст. пл. прих. Марина Молошна

Поділитися

Схожi новини