В Польщі відбулась міжкрайова пластова регата «Мазури 2017» - Пласт
EN

10-17 вересня 50 учасників із УПЮ та УСП ходили під вітрилами поблизу Мазурських озер у Республіці Польща. Вони із головою поринули у морський побут, адже протягом цілого тижня жили на яхтах.

Прослухавши свої перші інструктажі та техніку безпеки, 2 юнацькі та 4 старшопластунські яхти вирушили у подорож у понеділок, 11 вересня, із портового містечка Гіжицько. Травити тропинанту, набивати шкоти грота, опускати вітрила – усі ці словосполучення стали цілком звичними для мандрівників.

Звичний порядок дня виглядав наступним чином: 7:00 – вставання, сніданок; 9:30 – вихід в озера; 18:00 – зустріч у портовому містечку, вечеря, вільний час, ночівля. Також у Міколайках вдалось відвідати аквапарк, де учасники змогли відпочити та набратись сил перед регатою.

В останній день на відбулись справжні перегони по складеному маршруту. На світанку у неділю, 17 вересня, було офіційне закриття акції, тож опісля учасники вирушили автобусом до Львова. Детальнішу інформацію про цілу подорож шукайте на сторінці Морського пластування у Facebook.

Це була справді унікальна можливість активного відпочинку за кордоном. Оскільки ця тижнева авантюра видалась успішною, провід висловлює велику подяку усім, хто проміняв свою буденність на такий виклик!

До зустрічі на наступних морських акціях!

Доброго вітру!

Поділитися

Схожi новини