В селі Зашків відбувся вишкіл інструкторів картографії, топографії та орієнтування «КОНТра» - Пласт
EN

1-2 квітня на батьківщині полк. Євгена Коновальця в с. Зашків на Львівщині відбувся вишкіл інструкторів картографії, топографії та орієнтування «Вовча Ліга” та УСП “Рутенії“.

Цей вишкіл об’єднав 17 учасників з усієї України і навіть з-за кордону – Польща, Львів, Красне, Броди, Тернопіль, Бережани, Івано-Франківськ, Суми, Київ, Луцьк і навіть прифронтова Авдіївка. 

Майбутні інструктори, що будуть розвивати цю ділянку пластування у своїх куренях та в програмі таборів, мали можливість спробувати на практиці індивідуальне орієнтування у «лисячих бігах». Також складання мапи руху за маршрутом, хід за азимутом та використання навігатора, ознайомлення з навігаційними програмами для смартфонів та онлайн-мапами.

Найвідважніших провід «викрав» і вони опинились сам на сам з мапою у незнайомому лісі, куди за координатами мала прибути їхня чота на «порятунок». А ще визначення відстаней за приладами та без, визначення координат та розробка елементів програми для юнацтва. Особливістю вишколу «Контра» є тотальна перевага практики (85%) над теорією.

Сподіваємось, цей вишкіл стане початком системи вишколів інструкторів практичного пластування.

Отож, до зустрічі на наших майбутніх вишколах! СКОБ!

Деталі і більше фото тут.

З питаннями звертатися до: пл. сен. Ростислава Антимиса, 067 859 80 46

Поділитися

Схожi новини