В Тернополі відбувся вишкіл з тайм-менеджменту «ПДД: Плануй! Дій! Досягай!». - Пласт
EN

Курені УПС ч.8 та УСП ч.48 «Орликівці» 11 березня провели апробаційний вишкіл з тайм-менеджменту для юнацтва «ПДД: Плануй! Дій! Досягай!».

Під час вишколу учасники з’ясовували, куди тікає час; визначали власні ресурси та можливості у плануванні своєї життєдіяльності, обговорювали сфери, які необхідно враховувати під час особистого тайм-менеджменту, щоб стати гармонійно розвиненою особистістю; намагалися «з’їсти жаби» під час гутірки про методи тайм-менеджменту, спробували укласти власні записники для планування, отримали інформацію про сучасні програми, які полегшують планування справ; здійснювали етапне планування самовиховання та підготовки гурткового заходу; спробували себе у нових рухових скаутських іграх, а також ознайомилися із особливостями навчання студентів в системі ТНПУ. Приємною несподіванкою для юнацтва стала лотерея, у якій юнацтво отримали корисні для саморозвитку книги та планувальники. Після вишколу учасники мають пройти додаткове анкетування та опитування, що визначить переможця, який також отримає корисний подарунок.

За результатами вишколу учасники отримали не лише посвідки, але й сертифікати про ознайомлення із банківською системою, підписані точки у пробах, що стосуються тайм-менеджменту, а дехто і можливість здобути вмілість «Особистий тайм-менеджмент».

Організатори вишколу висловлюють окрему подяку керівництву Тернопільського національного педагогічного університету за надану можливість провести на його базі вишкіл, а також установі ПриватБанку, зокрема працівникам відділення, що на вул. Мазепи 7, за проведене заняття.

пл. сен. пр. Зоряна Удич, Орл

Поділитися

Схожi новини