“Вертеп-фест 2019” запрошує пластунів на свято коляди в Харкові - Пласт
EN

Цього року вже втретє відбудеться справжнє різдвяне свято в Харкові – “Вертеп-фест 2019”. 12-13 січня до Старого Нового року, або Маланки і Василя, Харків запрошує завітати в гості всі-всі вертепи, “Маланки” і інші різдвяні колективи, аби зробити справжнє свято коляди і українських традицій в Харкові. І Пласт, звичайно, є співорганізатором заходу на крайовому рівні.

img

Пластунів, як завжди, запрошують особливо, бо хто ж як не ми, коли як не зараз? Тому, якщо ви плануєте чи лише тільки маєте ідею робити куренем чи гуртом вертеп – одразу плануйте заїхати в Харків. Робіть вертеп і вйо на фестиваль!

У програмі: парад вертепів центральною вулецьою міста, спільне виконання з іншими містами коляди “Нова Радість стала”, етнотусовка лише для учасників фестивалю, ну і, звичайно, коляда в місті: в торгових центрах, на вуличних сценах, в школах, садочках, лікарнях – аби до всіх-всіх харків’ян донести Добру новину.

img

Умови для учасників дуже кльові: гроші за проїзд в один бік повертають, харчування забезпечують принаймні раз в день, ну, і  проживання теж забезпечать в студентських гуртожитках, але ми ж не вибагливі 😉

Цікаво?

Реєструватись, навіть якщо не впевнені чи поїдете на 100%. Зголошення.

img

P.S. Організаторів вертепів або представників колективів запрошують на попередню зустріч знайомство з містом 10-11 листопада за кошт організаторів.

Є питання – дзвони 063 41 81 320 (Оксана).

Поділитися

Схожi новини