Відбулась мандрівка Магія нічних Карпат «Квітуча весна» - Пласт
EN

Як “квітне” весняна гора Хом’як, або де застосовувати знання, здобуті на вишколах про зимове мандрівництво. “Який тут зв’язок?” – запитаєтесь ви. Про це – далі.

31 березня -1 квітня 2018 р. Божого відбулась мандрівка Магія нічних Карпат “Квітуча весна”. Кожної пори року Лісові Чорти Івано-Франківська збирають охочих мандрувати та йдуть в гори. І цю весну не оминула така доля: 48 пластунів вирушили підкорювати нові висоти.

Для когось це перша мандрівка, для інших – Хом’як став однією з численного списку підкорених вершин.

Попри таку теплу назву, сну в наметах на снігу ніхто не уникнув. Весна та вкопування наметів, квітень та снігозахисні бахіли на ногах, четвертий місяць року та топлення снігу – ось як учасники насолоджувались магією весняних Карпат з нотками зими.

У чому ж унікальність МНК? Саме там кожен може “з першого ряду” спостерігати барвистий схід сонця, відчуваючи, яким теплом проміння наповнює кожну молекулу.

Якщо раптом захочеться крутої компанії в гори, атмосфери затишної ватри чи просто гарного фото на фоні мальовничих вершин, слідкуйте за офіційною сторінкою Лісових Чортів кодла “Хом’як” на Facebook, аби не пропустити наступної можливості відчути усю атмосферність та загадковість подорожей горами.

Поділитися

Схожi новини