Відбулось новацьке Свято Весни 2017 Івано-Франківської округи «Лицарський шлях» - Пласт
EN

Любить Юрія святого

Наша молодь, пластуни,

Бо, як Юр, Вітчизні й Богу

Вірно служать все вони.

6 травня 2017 р.Б. св. Юрій, опікун Пласту зібрав пластунів новаків та новачок з різних куточків Івано-Франківської округи у славному м. Калуш, щоб запізнати це красиве місто, показати знання здобуті під час пластового року, віднайти скарби славного лицаря, знайти нових друзів, весело та цікаво провести час.

А з’їхалось нас чимало понад 150 учасників з станиць: Івано-Франківськ, Коломия, Надвірна, осередків: Долина, Галич, Цінева, Калуш.

Розпочалась наша пригода з відкриття на центральні площі міста “Площі героїв” де нас гостинно зустрічали заступник міського голови Табачук Наталія Титівна та депутат міської ради Олег Нижник, з привітальним словом до новацтва звернувся племінник Степана Бандери – Микола Федорович Давидюк.

Після відкриття всі вирушили до міського парку де з відвагою та наполегливістю пройшли “Лицарський шлях”, виконали завдання та зібрали чималу кількість зображень лицарів, що дало змогу відкрити часовий портал по якому до них прибув з далекого минулого славний лицар в справжнісіньких обладунках. Він передав команді переможців свій скарб, який охороняв багато років.

Після смачного обіду та перегляду захоплюючого мультфільму, всі втомлені та щасливі повернулись до своїх домівок.

Зі словами вдячності хочеться звернутись до п. Олега Нижника та п. Романа Романіва, які надзвичайно доклалися до організації та проведення даного заходу. Приємно, що маємо таких добрих приятелів Пласту у м. Калуш.

Велика вдячність батькам, які допомагали нам протягом усього дня то є дуже велика радість бачити їх на пластових заходах.

І звісно величезне дякую всім братчикам та сестричкам, які своєю працею роблять величезний внесок у виховання української молоді.

Цим заходом новацтво Івано-Франківської округи вдало розпочало таборове літо!

Прес-служба Округи Івано-Франківськ

Поділитися

Схожi новини