Відбулось Свято Весни 2017 «Соколине Око» пластової групи в Австрії - Пласт
EN

Із 3-го по 5-е червня р.Б. відбулося Свято Весни «Соколине Око» у маленькому селі Götzweiss, що поблизу чеського кордону, де австрійські пластуни віддали шану патрону нашої організації – Святому Юрію.

Це весняне дійство хоч і проходило в червні, але за своєю атмосферою нагадувало пробудження природи після довгої холодної зими. Адже саме природа є символом гармонії та натхнення для індіанської культури, яка і була темою цьогорічного свята. Учасникам заходу довелось відчути всю романтику життя корінних народів Америки починаючи від будування вігвамів і закінчуючи запальними та шаленими танцями навколо багаття. В програмі Свята були різні гутірки, спортивні та розважальні ігри, а ще цікаві тематичні майстерки.

«Свято Весни – це не просто відкриття таборового сезону. Це переналаштування своєї свідомості на нові події, емоції і спогади. Таке собі експрес перезавантаження себе

30 малих і великих індіанців могли плакати і сміятися однакову кількість разів за день, битися і сваритися, а потім і не згадати чому, розповідати про те, що вони знають свої права і т.ін. 🙂

Але в результаті проявити свою відповідальність і дружність, коли з‘являються спільна мета і вороги 🙂 Бачили б ви як ці діти відчайдушно били злих духів 🙂

п.с. тепер горло болить і голова гуде, але я сумую за тими малими індіанцями :)»

учасник проводу Свята

Індіанцям довелось вирушити на пошуки води Гуавіти, що відома своєю властивістю серед народів Америки перетворювати речі в золото, а також у тереновій грі відшукати та врятувати зниклого вождя Башенгу, який був підступно викрадений духами природи. Для цього учасникам потрібно було виконувати різні складні завдання, знайти мудрість і перемогти злих духів.

Учасники свята продемонстрували справжню згуртованість та пройшли разом випробування й отримали свою винагороду у вигляді індіанської мудрості «В єдності сила!», бо знання мають більшу цінність, аніж земні багатства. Злагода стала запорукою перемоги, і учасники теренового змагу зрозуміли, що згуртованість є їхньою головною силою.

Після успішного повернення, вождь племені розповів повчальну притчу, індіанці багато співали і насолоджувалися містичністю ватри та зірок. А вночі на усіх чекала щедра винагорода у вигляді солодкої несподіванки – Халепи при нічному світлі факелів алярму, а пластуни з гуртка «Козаки» вийшли на початок своєї нової пластової стежі, пройшовши церемоніал заприхилення.

«Основне, що залишилось від події, це хороші друзі та море позитивних емоцій, причому у кожного з нас! Наш син з захватом розказує усім якою високою та великою була ваша ватра. Як йому сподобалась його команда і з ким він подружився. І навіть те, що він один раз залишився без обіду, бо не було поряд братчика, не робить погоди :-)»

мама одного з учасників Свята

Цього року Свято Весни в Австрії відвідали друзі з України, які дуже допомогли і створили чудову таборову атмосферу.

Ось таким було австрійське Свято Весни, шаленим та диким, як самі індіанці!

Поділитися

Схожi новини