Відбулось Свято Весни 2018 Львівської округи - Пласт
EN

Відкриття таборового літа у пластунів Львівської округи пройшло магічно та дивовижно. Казка і пригоди супроводжували юних чарівників протягом трьох днів на галявині Пасіки поблизу с. Устя.

Позмагатись за звання найкращого магічного колективу прибули такі станиці: Яворів, Немирів, Мукачево, Новий Розділ, Дрогобич, Трускавець, Старий Самбір, Хирів, Стрілки.

Незважаючи на те, що навіть погода намагалась завадити нашим пригодам, та юні пластунята мужньо пройшли всі випробування 10ти-станичного турніру. 🙂 Випробували свої сили у куховарінні, піонірці, табірництві, орієнтуванні, спортових змагах, першій медичній допомозі, нічній ілюмінації…

У підсумку наших чарувань, наспритнішим виявився гуртожиток «Ніфлер» станиця Старий Самбір, трішки недовчили заклинання «Котераки» к.ч.17 ім. Ю.Дрогобича та «Таємні поціновувачі Тараса Григоровича» станиця Новий Розділ. Вітаємо вас з перемогою!

А на наш Подих Дракона (Ватру) збіглись подивитись навіть місцеві магли. Також висловлюємо подяку Агрохолдингу «Мрія» який сприяв нашим чаруванням.

Ну що з друзі, з відкриттям таборового літа! Сонячних вам деньків то солодкої халепи!

Поділитися

Схожi новини