Відбулося перше Свято Весни Паризького осередку у місті Сарсель (Франція) - Пласт
EN

21 травня 2018 р.Б. відбулося перше Свято Весни Паризького осередку Пласту у місті Сарсель (Франція) – на території Наукового Товариства імені Тараса Шевченка у Європі. 

Свято Весни у Сарселі стало підсумком 8-місячної пластової діяльності Паризького осередку адже саме восени 2017 року ініціативна група, що складалася  з українських студентів-пластунів та місцевих активістів, зібралася та вирішила відновити діяльність Пласту в Парижі. В перший  місяць діяльності організації набралося два повноцінних новацькі рої (хлоп’ячий та дівочий), куди ввійшло понад 20 дітей.

Цьогорічна назва Свята Весни була підібрана символічно – «Перший політ». Легенда дня полягала у тому,  що так само як космонавти готуються до свого першого польоту, подібно готувалися протягом сходин наші пластуни до свого найпершого Свята Весни.

Найперше для дітей були організовані практичні заняття з в’язання вузлів та першої медичної допомоги. Після спільного обіду були проведені «космічні» змагання. Діти самі повинні були обрати собі назви та вибрати з-поміж себе капітанів їхніх «зорельотів». Кожна команда намагалась зібрати якнайбільшу кількість палива для того, щоб їхні «ракети» змогли захопити галактику та перемогти у цьому квесті. Точки змагу були дуже різноманітні: від співання пісень та перевірки їхніх знань, що вони здобули на сходинах, до невеликої спортивної естафети.

Наприкінці дня відбулася найперша для нашого новацтва ватра. На закритті дня усі діти отримали свої перші відзначки та посвідки за активну та хорошу участь у Святі Весни. Усі діти були дуже задоволені днем і сказали, що з нетерпінням чекатимуть нових сходин з вересня.

Поділитися

Схожi новини