Відбулися Весняні канікули «Великодній переполох» для пташат Івано-Франківська та їхніх батьків - Пласт
EN

23-25 березня  2018 р. Божого відбулися Весняні канікули «Великодній переполох» для пташат та їхніх батьків у с. Гута Богородчанського району Івано-Франківської обл.

Організаторами табору вже традиційно є 52-й курінь УСП та 30-й курінь УПС «Блискавки».

Мандрівка розпочалася у пластовій домівці, де кожна дитина при реєстрації отримала зображення писанки.

Провід та батьки пташат починали день з ранкової кави, поки діти ще спали. Батьки мали можливість поспілкуватися, обмінятися думками щодо методів виховання, отримати нову інформацію.

Учасники Весняних канікул писали писанки, співали гаївки, видували яйця, слухали цікаві історії, ходили в мандрівку, грали настільні ігри, ліпили з снігу писанку та її розмальовували.

Поки пташата закликали ВЕСНУ, їхні батьки збагачувались новими знаннями і навичками на тренінгу “Щастя дитини в руках щасливих батьків”

Дякуючи виховниці Олі Сохан, діти знають чому на Великдень скрізь зображення кролика і вміють виготовляти оригінальну “кролячу” гірлянду, водити гаївки, мотати пташечку.

Виховниця Катя Бринецька навчила пташат виготовляти вітальні листівки та великодній декор, діти посмакували власноруч зліпленими прикрасами на пасочку – прекрасними трояндами  з листочками.

Під час Весняних канікул діти посадили і доглядатимуть насіннячко, з якого “робиться” ПАСОЧКА, опанували різноманітні техніки створення писанок – “чарівним кольоровим пісочком”, розпис писачком із воском, пальчиковими фарбами та гуашшю по снігу, привітались із давніми друзями – бурими ведмедями та підгодовували нових друзів породи “двіртер’єр”, а ще тішились, почувши і побачивши БЛАКИТНОГО індика, катанням на санчатах, переглядом чарівної лялькової вистави, доланням різноманітних квестів та спортивних змагів, ЧАРОМ ПЛАСТУВАННЯ загалом!

Ми зробили ВСЕ для повернення ВЕСНИ і ґрунтовно підготувались до світлого Воскресіння Господнього!

Дякуємо всім за динамічні, незабутні вихідні, а особливо коменданту Уляні Басараб-Ганчак та заступнику коменданта Олі Сухоребській за наповнену цікавинками програму, бунчужному Денису Лук’яненку за те, що все було вчасно, виховницям пташачих гніздечок і новацького рою Олі Сохан, Каті Бринецькій, Ірі Вітенко-Гавкалюк, Каті Смірновій, заступнику коменданта Оксані Румак за підтримку і схвалення всього цього.

Поділитися

Схожi новини