Відбувався табір станиці Миколаїв «Operation D 2017» - Пласт
EN

В ур. Ласка поблизу с. Дуброва Миколаївського р-н Львівської обл. 05.07 – 14.07.2017 р. Б відбувався СВВТ “Operation D” 2017.

Кожного дня учасники табору мали нові випробовування, які вони долали для того, щоб стати супергероєм. А ним хотів бути кожен.

Протягом табору юнаки та юначки поповняли свої запаси знань цікавими гутірками: “Впоряд“, “Табірництво”, “Піонірка”, “ПМД”, “Екологія”, “Пласт в світі”, “Куховарення”, “Самозарадність”, “Природознавство”, “Картографія”, “Акторство” та інші.

Крім цього наші юні супергерої мали ще й інші цікаві та веселі розваги.  Це були різноманітні ігри та змаги, ватра Івана Купала, пластове весілля Андріани та Ростислава, мандрівка околицями Миколаївського району та незабутній  спуск зі скелі.

На таборі учасники дізнавалась про справжніх супергероїв Пласту. Це були: Богдан Гаврилишин, Борис Гудзяк, Микола Гордійчук, Віктор Гурняк, Любомир Гузар та інші. А їх потрібно знати, адже кожен з них є уже героєм.

У ніч з 11 по 12 липня відбулась посвята  у супергерої. Виховники роздали своїм юнакам та юначкам супергеройські плащі, як знак про те, що кожен з них гідний звання супергероя.

Остання ніч табору була особлива. У станиці Миколаїв появились 1 учасниця та 2 учасників, а першункою табору стала пл. уч. Марія Рудько. І звісно не обійшлось без халепи, яку так люблять юнаки та юначки.

Учасники мають цінні знання, плащі супергероїв та вірних друзів. Саме завдяки цьому вони стали справжніми супергероями.

Загалом усім так сподобалась ця сімейна атмосфера, яка вирувала на таборі, що ніхто не хотів повертатися додому.

Більше фото тут

Поділитися

Схожi новини