Відбувся екстремальний вишкіл практичного пластування «SOS-2017» - Пласт
EN

14-17 вересня 2017 р. Божого в районі Вовчинецьких гір 3-й курінь УСП/УПС «Велике Плем’я Лісових Чортів» провело Екстремальний Вишкіл Практичного Пластування «SOS-2017».

В рамках даної акції юнацтво з семи станиць України мало змогу перевірити себе на витривалість, виживаючи чотири дні в умовах мінімальних ресурсів та дикої природи. В часі вишколу учасники прослухали інструктажі, в яких дізналися теоретичні та практичні аспекти основ виживання: як здобувати воду, як розвести вогонь, як знайти їжу, де і як збудувати собі укриття, що потрібно робити при непередбачуваних обставинах та як надати першу домедичну допомогу собі та своїм друзям.

Першунами вишколу стали:

  • перша посвідка – пл. уч. Тетяна Кумлик,
  • друга посвідка – пл.уч. Андрій Лациба,
  • третя посвідка – пл.прих. Михайло Стовбун.

Провід вишколу складає велику подяку спонсорам: магазину тактичного та страйкбольного спорядження «Strikeshop», магазину спортивного спорядження «Спортландія», мисливському магазину «Шмайстер» в особі Гуменюка Валерія Михайловича та постійному спонсору магазину туристичного спорядження «Gorgany».

Провід вишколу від імені сп. пл. прих. Романа Жолобка також дякує всім його учасникам та людям, які підтримали даний захід і долучилися до його організації.

Поділитися

Схожi новини