Відбувся крайовий новацький науково-екологічний табір «Академія допитливого Вовчика 2017» - Пласт
EN

Вовчик дізнався, що на Землю напав Крадій Часу. Він зруйнував хронологію, тобто послідовність, і тепер усі часи існували паралельно в одному просторі. Цьому злодію треба було протидіяти. Для Вовчика рятувати планету – було вже звичним ділом і він вирішив звернутися по допомогу до найнадійніших людей, яких знав – пластунів-новаків.

Академія стартувала з Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича – одного з найгарніших навчальних закладів України. Новацтво надихнулося духом науки, яким і жило наступні 10 незабутніх днів.

Для них проводили “наукову лабораторію”, де кожен сам міг створити власне чудо. Вони самостійно вирощували кристали, робили іграшки – антистрес, фарбували квіти, вирощували “фараонових” змій та ще безліч неймовірних речей.

Між тим не бракувало й розважальної та спортової програми. Кожен день діти бавились в теренові ігри, веселі старти, випробовували свої знання на інтелектуальних змагах, адже саме це могло допомогти новацтву віднайти Крадія Часу.

Табір став найяскравішим спогадом літа не тільки для учасників, а й для проводу. Тож якщо ви не боїтеся кинути виклик собі та своєму новацтву, то команда “Академії допитливого Вовчика”, спільно з 101 куренем УСП “Карпатські Вовки” ласкаво запрошує Вас до нас на наступний рік.

Поділитися

Схожi новини