Відбувся курінний табір к. ч. 22 ім. Марійки Підгірянки «Операція Міграція» - Пласт
EN

30 червня – 9 липня 2018 р. Божого відбувався курінний табір 22-го куреня ім. М. Підгірянки в смт Ворохта Івано-Франківської обл.

Щоб розпочати велику навколосвітню подорож, що тривала усі 10 днів, доля розділила учасників на два гуртки – «Північ» та «Південь», їхніми символами стали синя та червона стрілки компаса.

Пасажири – учасники табору мали подорожувати Землею у пошуках нових пригод, в чому їм допомагали провід та булава табору – екіпаж та х’юстон.

Новий день означав нову країну, яку пасажири мали відгадати на відкритті дня.

Першою було Марокко, де учасниці табору мали змогу поринути у звичаї, традиції та побут цього народу. Також вони пройшли ініціацію африканського племені, де доля вибрала для них гурток на час подорожі.

Далі на новому рейсі вони відвідали Англію та перевірили свою ерудицію у інтелектуальному змазі. А відчути увесь дух Англійського народу учасники змогли скуштувавши традиційного чаю з молоком.

Скоро юначки опинились на Кубі з її колоритом та настроєм. Цього дня учасницям сумувати було ніколи, адже вони відвідали запальну «Сальса вечірку» з хлопцями з 49-го куреня ім. І. Миколайчука, де їм провели майстер-клас з танців і запропонували солодощі та пінаколаду.

Новий рейс довго не чекав та відправив учасниць у Францію – столицю моди та смачної їжі.

Тут усі спробували свої здібності в кулінарному змазі. Пластунки мали теренову гру, де кожен зміг показати свою силу та витривалість на практиці. Завершенням цього дня стала ватра від хлопців, яка запам’яталась усім своєю теплою та дружньою атмосферою.

Новий день – нова країна. Будучи в США, і не спробувати свої сили у спорті? Тут було все від алтимату, регбі, волейболу і навіть шахів. Кожен знайшов собі щось по духу. Також вночі цього дня був алярм, де учасниці в тісному колі вносили в курінний реєстр нових юначок – нових Підгірянок.

Далі був Китай. Наші пластунки тепер можуть похизуватись своїми знаннями китайської, і не лише мовою, адже в цей день у них ще був азимутний хід, де було дуже багато різноманітних точок, а закінчився день ватрою.

І ось ми повернулись в Україну, щоб поринути у звичаї та традиції Купальського дня. Розпочалось все з плетіння марени та збирання квітів, потім було плетіння вінків, співали пісень. Далі були переспівки та купальська ватра з своєю атмосферою та звичаями, а несподіванкою для всіх стали смажені деруни.

Скоро учасники табору змінили курс на Непал, адже ми вирушаємо у гори. Нам не завадили ні дощ, ні болото. Було складно, але дівчата пройшли весь маршрут. Не забарилася і остання ватра.

І ось кінець, підгірянки спустилися, щоб вирушити в останню подорож – подорож додому…

Поділитися

Схожi новини