Відбувся летунський вишкіл «Безпілотник», присвячений 100 річчю створення повітряного флоту УНР - Пласт
EN

Цього року 7-й курінь УСП Чота Крилатих і станиця Житомир вперше провели вишкіл «Безпілотник», який був приурочений до визначної та знакової події, а саме до 100-річчя створення авіації УНР. 17 березня в місті Київ вишкіл зібрав учасників зі станиць Харків, Чернівці, Івано-Франківськ Житомир та Київ. Учасники змогли переконатись, що розвиток сучасних технологій дає змогу використовувати безпілотники у найрізноманітніших сферах нашого життя.

Практична частина вишколу допомогла їм отримати навики керування безпілотними літальними апаратами. Через погіршення погодних умов пілотування довелось здійснювати навіть в приміщеннях, тому ідейну цитату: «Погода – то таке, головне – польоти!» дійсно вдалося втілити в життя.

Зануритись у минуле і пригадати нашу історію дала змогу ватра, яка завершила вишкіл. Спочатку, були проведені доволі чіткі паралелі між розвитком авіації в добу УНР, та сучасним авіаційним будівництвом в Україні.  На ватрі учасники за допомогою веселих імпрезок та цікавого опитування змогли дізнатись багато чого цікавого з історії авіації періоду Української революції 1917-1921 рр. Більше інформації про вишкіл тут.

Поділитися

Схожi новини