Відбувся новацький окружний табір «Там, де нас нема 2017» - Пласт
EN

З 11 до 22 червня 2017 р. відбувся новацький табір Тернопільської округи «Там, де нас нема». Цьогоріч він проходив поблизу с. Возилів, Бучацького району, Тернопільської області. Табір ділився на молодший (2-4 проба) та старший під табори (5 проба), учасниками якого було новацтво станиць Тернопіль та Бучач. Особливістю старшого підтабору була підготовка до юнацтва, коли діти вивчають специфіку життя і побуту наметових таборів.

Протягом всього таборування маленькі мандрівники пройшли шлях, який свого часу подолав Філеас Фог, і допомогли довести, що він об’їхав весь світ за 80 днів! Вони відвідали Англію, Францію, Єгипет, Індію, Китай, Австралію, Південну Америку, Північну Америку. Скуштували страви місцевої кухні та відвідали традиційні види розваг цих країн. Новаки побували у європейському ляльковому театрі, азіатському театрі тіней і навіть на показі мод у Парижі! Діти мали цікаві майстерки, ігри, співи, змаги, теренівки та багато іншого. А вечірні вогники створювали особливу атмосферу табору. Мандрівники мали можливість насолодитися надзвичайно красивими краєвидами Дністра, коли сплавлялися по річці. Чудовими були мандрівки мальовничими околицями місця таборування, які виявляється мають досить цікаву та захопливу історію. Побувавши в різних країнах та континентах, таборовики повернулися на свою рідну землю – Україну. Найцікавішим заключним етапом табору була ярмарка. Кожному учаснику табору відповідно до зароблених балів точкування видавалась «таборова мультивізова картка» із нарахованими гривниками. За них кожен міг придбати таборову футболку, пластові наліпки, різні сувеніри, альбоми, печиво, цукерки, шоколад із какао-бобів, різні види сирів, замовити фотосесію тощо. Кому не вистачало гривеників, той виконував суспільно-корисні завдання або придумуючи свої способи заробітку.

Дякуємо всім новакам і новачкам, їхнім батькам, виховникам, проводу табору за гарно організовану програму та активну участь. Особлива подяка відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА за сприяння у проведенні табору, Тернопільському молокозаводу – за надану продукцію для таборовиків. Велика подяка Владу Кириченку за надання місця таборування, команді кемпу «Білий Бізон» за допомогу в організації сплаву по Дністру. Також дякуємо о. Ярославу Шевчуку за Літургію та духовні настанови для учасників табору.

З нетерпінням чекаємо усіх на таборі наступного року!

Інформацію подали Оленка Стефанишин, Оксана Шамрик

 

Поділитися

Схожi новини