Відбувся новацький табір «Рух 2017» Івано-Франківської округи - Пласт
EN

З 16 по 26 липня 2017 р. Божого в с. Вістова Калуського р-ну Івано-Франківської обл. у ПОЗ «Лімниця» відбувся окружний спортивний новацький табір «Рух». У таборі взяло участь понад сто новаків та новачок з одинадцятьох  осередків Івано-Франківської округи.

Славний князь Данило Галицький з нагоди своєї коронації оголосив турнір, на який з’їхались новаки та новачки зі станиць: Коломия, Надвірна, Іваниківка, Івано-Франківськ, Рогатин, осередків Галич, Цінева, Саджавка, Калуш, Долина, Кути. А з’їхались вони для того, щоб поборотись за першість з різноманітних видів спорту. Видів спорту було чимало: футбол., баскетбол, волейбол, стрибки в довжину, на скакалці, біг з перешкодами, теніс, гімнастика, шахи. Запеклий поєдинок визначив найкращих.

Учасники табору також відвідали землі, де жив і володарював Данило Галицький, побували в музеї у с. Крилос, молились біля чудотворної ікони Матері Божої та пили водицю з  «Княжої криниці».  Далі дорога завела таборовиків до Центру реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку. Там новацтво дізналось багато цікавого про життя тварин та догляд за ними.

На завершення король Данило посвятив усіх новаків та новачок у лицарі та прийняв до свого війська і подарував кольчуги на згадку про табір.

Швидко промайнуло десять днів сповнених цікавими пригодами, іграми та забавами, новими вмілостями та досвідом.

Учасники табору висловлюють подяку Міністерству молоді та спорту України за фінансову підтримку табору. Також хочеться щиро подякувати всім братчикам та сестричкам за їхню невтомну працю, новакам та новачкам за активність і послух.

Поділитися

Схожi новини