Відбувся Окружний морський табір 2017 - Пласт
EN

Все почалось місяць тому, 15 липня стартував перший день Окружного морського табору 2017. Погода сприяла нам і настрій був таборовий.

Впродовж 4 перших днів ми здебільшого займались таборовими роботами, тому коли почалась морська програма всі учасники були неймовірно щасливі. Кожен хотів спробувати свої сили на всіх плавзасобах, і на каяку, і на катамарані, і на каное, і навіть на САПі. Окрім занять на самих плавзасобах учасників чекали різні гутірки, такі як якірництво, рятівництво, організація водної мандрівки, сигналізація, історія морського пластування, ПМД, піонірка, куховарення та багато інших. Також щодня після практичних занять на плавзасобах учасники мали змогу вдосконалити свої вміння та позмагатися між собою – кожен день завершувався змагом на певному виді плавзасобів.

На 7 день табору на учасників ОМТ чекала захоплююча краєзнавча пішохідно–водна мандрівка. З села Верин ми вирушили до гроту Прийма (загалом пройшли 6 км пішо), а потім розпочати водну частину мандрівки по Дністру. У перший день ми пройшли близько 17 кілометрів і мали змогу пройти невеликий поріг поблизу місця ночівлі біля села Березино. Там нас чекали невеликі випробування погодою, але ми успішно з ними справились. Наступного дня, ще раз насолодившись течією порогу, ми рушили далі. Пройшовши ще близько 16 кілометрів, подолавши складні повороти та перешкоди на воді ми дійшли до кінцевого пункту у селі Заліски, звідки вже й добирались до місця табору.

Після мандрівки учасників чекали вже звичні терени табору та гості, що приїхали нас відвідати. Гостьова ватра потішила нас запалом, теплими співами та чудовою атмосферою. Також вдалось влаштувати кіновечір, де була змога переглянути відеоролики з різних морських акцій та глянути на професійних каякерів.

Наступні кілька днів на нас чекало зтаборування та багато залогових змагань. І ось, нарешті, фінальний змаг, після якого учасники табору мали можливість знайти свої футболки. І ось воно, останнє вставання, складання наметів, пакування наплічників, закриття, вручення посвідок та відзначок, мокання проводу та, зрештою, усіх. Ось таким були наші 11 днів на таборі ОМТ-2017.

Поділитися

Схожi новини